Miss Defne 2011 Gelinlikleri

KeLeBeK's

Daimi Üye
Üye
Miss Defne 2011 Gelinlikleri
miss defne mıss defne miss 2011 2011 gelinlik modelleri gelinlik modelleri
Miss Defne 2011 Gelinlik Modellerini tanıttı.İzmir'in ünlü markası olan Miss Defne türk markası olması nedeniylede evlenecek kızlar tarafından da tercih edilen bir marka olarak 2011koleksiyonunda klasik ve taşlı modelleri, genellikle straples yada tek askılı gelinlikler üzerine tasarlanmış.Baktıkça içim gitti:hıms:

missdefne-9909.jpg

missdefne0-4320.jpg

missdefne2-5723.jpg

missdefne3-9542.jpg

missdefne4-4358.jpg

missdefne5-2739.jpg

missdefne6-9494.jpg

missdefne7-8468.jpg

missdefne8-8785.jpg

missdefne9-5298.jpg

missdefne11-2427.jpg

missdefne12-7380.jpg

missdefne13-2771.jpg

missdefne14-1327.jpg

missdefne15-1912.jpg

Böyle gelinlikleri gördükçe insanın gelin olası geliyor.:)

Yalnız konunun yeri yanlış Kelebeğim. Popüler bir markanın gelinlikleri olsa da bu ben evleniyorum bölümüne açılması gereken bir konu.:)

Böyle gelinlikleri gördükçe insanın gelin olası geliyor.:)

Yalnız konunun yeri yanlış Kelebeğim. Popüler bir markanın gelinlikleri olsa da bu ben evleniyorum bölümüne açılması gereken bir konu.:)

karar veremedim bende hayalim baktım daha öncede populer markalara açılmış o yüzden bende burda karar kılmıştım.öğrenmiş oldum tatlım teşekkürler:kiss:

Tatlım sizler moderatör olarak böyle yanlış yere açılmış konuları uygun bölüme taşımaya özen gösterin. Eğer taşımaya yetkiniz yoksa o bölümün yetkili modaratörüne bildirin ki sitemiz daha düzgün ve düzenli olsun.:)

Çok şık bunlar tam benlik geçen gelinlik bakmaya gittiğimde miss defnenin bi çok gelinliğini denedim gerçekten çok hoş mod. var emeğine sağlık

Geri