Mıtterteıch porselen takımları

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Mıtterteıch porselen takımları
mıtterteıch porselen mıtterteıch bavyera porselen mitterteich fiyatları bavaria yemek takımı
Mıtterteıch porselen takım .
Bayanlar bakın ne dicem Güral porselen hissesini almış bu ürünün ben porselende desen sevmiyorum. Ama bu takımlarda desenler hoşuma gitti sizlerde bakın istedim..

Kullananlardanda bazı yorumlar okudum baya memnunlar ve etraftaki modellerden cok farklılar fakat sitelerde her modeline rastlayamadım..Fiyat olarak ie normal bir Gürol porselen fiyatlarında seyrediyor..

Porselen'in kar beyazı...

Almanya'nın Bavyera Eyaleti dünyanın en iyi porselenlerinin üretildiği bölgelerden biri olarak tanınır. Mitterteich Porselen fabrikası da kaliteli porselenin şekil bulduğu bu topraklar da 1887 yılında kurulmuş. 120 yıllık geçmişe sahip bir kuruluş.
Avrupa'nın en büyükleri arasında yer alan fabrikada üretilen yüksek kalitedesert ve dayanıklı ürünler dünyanın dört bir yanındaki profesyonel kullanıcılarla birlikte seçkin ev kullanıcılarına ulaşıyor.
Ağırlıklı olarak beyaz renkte ürettiği yüksek kaliteli sert porselenleri ile porselenin kar beyazını sofralara taşıyan Mitterteich'ın, Türkiye'deki kullanıcılarını otel restoran gruplarında 5 yıldız ve üzeri, otelerle, lüks restoran, özel butik mekanlar ile A ve B gelir grubu tüketiciler oluşturuyor.
Form olarak klasikten kadar geniş bir yelpazede ürün veren Mitterteich Porselen'in çizilmeye ve yıpranmaya karşı da dayanıklı bir yapısı var.
Özellikle profesyonel işletmeler açısından önem taşıyan özelliklerden olan dayanıklılık Mitterteich Porselen'de yüksek oranda kaolen içeren ve 1400 santigrat derecede eriyen feldispatik sır kullanılarak sağlanıyor.
Profesyonel kullanıcılar açısından sert porselenleri cazip kılan özelliklerden biri kolay yıkanıp zor leke tutması. Bunun yanında kimyasallara karşı dayanıklılık, göz zevkine hitap eden ince ve zarif yapı sert porselenleri profesyoneller açısından tercih edilir kılan özellikler.
Tüm bu sebeplerden dolayı, 6-6,5 mohs sertliğinde sır kullanılan Mitterteich ürünlerinin üretim sürecinde Avrupa Komisyonu'nun son sağlık standartları da sağlanarak kurşun kadmiyum ve kanserojen maddeler içermeyen üretim tekniklerinden yararlanıyor.
Otel-restoran grubu için genelde beyaz renkli ürünler imal eden Mitterteich, ev serisinde ise kenarları altın ve platin yaldızlı, rölyefli ve kabartmalı ürünler ile dekor uygulamalı ürünleri tüketicilerin beğenisine sunuyor.
Dekor uygulaması 1200 derece sır içi pişirme işlemi ile yapıldığından, Mitterteich Porselen'in özellikle bulaşık makinesindeki yıkamalarda normalden çok daha uzun bir ömre sahip olması ve dekorun güzelliği ile canlılığını uzun yıllar boyunca koruması sağlanıyor.
Dünyaca ünlü markalar için de üretim yapan Mitterteich, Avrupa'da oldukça tanınan bir marka olmakla birlikte Türkiye'de yeni yeni tanınıyor. Ülkemizdeki satış ve bayi kanallarını hedef kitlesine göre şekillendiren Mitterteich, sektörde kendisine özgü bir kimlik ve kişilik oluşturmak amacıyla başlattığı tanıtım çalışmalarıyla kısa zamanda tanınan bir marka olma yolunda ilerliyor.

Bazı modellerimiz;

porselen-28c.jpg

porselen1-31e.jpg

porselen2-1a5.jpg

porselen3-34f.jpg

porselen4-10e.jpg

porselen5-15.jpg

insanın iştahını kabartacak kadar Çok şıklar emeğine sağlık canımm

Geri