Miyom bitkisel tedavi Saraçoğlu

• Konbuyu başlatan Ceydaxxxyyyzzz
  • Başlangıç tarihi
C

Ceydaxxxyyyzzz

Forum Okuru
Miyom bitkisel tedavi Saraçoğlu
Miyom için bitkisel tedavi Saraçoğlu Miyom olan kadınlar Miyom tedavisi yapanlar ve yaptıranlar lütfen yardım edin bana

Merhaba

2 yıldır evliyim ve çocuk sahibi olmak istiyorum 2 yıl boyunca hiçbir şekilde hamile kalamadım doktora gittik eşim de hiçbir şey çıkmadı benim rahimde 3 tane miyom çıktı Doktor onların ameliyat edilmesi gerekiyor dedi ameliyat olmaktan çekiniyorum miyomlar bitkisel tedavi ile geçer mi Saraçoğlu'nun bir miyom tedavisinin olduğunu söylediler . Miyom için bitkisel bir tedavi önerir misiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba

Günümüzde çocuk sahibi olamayan eşlerin birçoğunda kadınlarda rahminde miyom çıkıyor. Zannedersem hep yeme alışkanlıklarımızdan kaynaklanıyor . Çünkü her şeyi doğal ve organik yemeği bıraktık hep koruyuculu kimyasal , hazır kutulu yiyecekler ve bilhassa fastfood tarzı yiyeceklerle beslenir olduk.

Rahimdeki miyomlar için Saraçoğlu'nun bitkisel bir tedavi metodu var. Saraçoğlu'nun tarifini aynen veriyorum .

Aktardan çoban çantası bitkisini alıyorsunuz . Bir iki tutam , bir buçuk bardak suda 5-6 dakika kaynatıyor demlemeye bırakıyorsunuz. Her gün çoban çantası bu şekilde demleyip bir su bardağı içiyorsun . 1 ay boyunca ara vermeden bu kürü uyguluyorsun.

Ayrıca sana her gün bir bardak Karbonatlı su içmenizi tavsiye ederim miyom ve kistleri gerçekten küçültüyor daha sonra da yok ediyor.

Geri