Modern bir ev için 4 altın kural

tesadüf

Yeni Üye
Üye
Modern bir ev için 4 altın kural
Modern ev dekorasyonu
Modern ev dekore etmek için

Ben vintage, country tarzı ev dekorasyonlarını sevmiyorum. Benim evim modern olacak. Bir gün ielrde bahçeli bir kır evim olursa orası için country tarzı düşünebilirim orası ayrı:) Siz de benim gibi modern bir ev dekorasyonu istiyorsanız modern ev dekorasyonu için önerileri mutlaka okuyum meleklerim.

115.JPG-371.jpg

Salonunuza enerji katmak için renkleri kullanın

Herkes evinde rengarenK duvarlar istemeyebilir, ama şöyle bir gerçek var ki, herkes uyumlu renklerle döşenmiş enerjik bir salonun hayalini kurar. İşte siz de bu hayalinizi gerçekleştirebilmek için, evinize kırmızı, mavi ve lacivert tonlarında mobilyalar alabilirsiniz. Açık renk duvarları olan evinizde, koyu renk mobilyalar çok şık bir konrtast yaratacaktır.

Geçmişin çizgilerinden yararlanın

Modern tarzlar, geçmişin mobilyalarıyla kolaylıkla adapte olabilir. Minimalist çizgiler geçmişi mutlaka bir yerden yakalayacaktır. Örneğin eski tarz, kafesli camlardan oluşmuş pencereizin önüne, çok modern bir kitaplık ve ya kahve masası ve koltuklar koyabilirsiniz.

Ayrıntılara dikkat edin

Küçük detaylar bazen evinizi çok güzel yapabildiği gibi, tam tersine çok kötü de yapabilir. Örneğin mutfağınızda dikkat etmeniz gereken bütün rafların kapaklı ya da bütün rafların açık olmamasıdır. Eğer üst taraftaki rafları kapaklı yaptıysanız, alt tarafa da açık raflar yapın. Böylece mutfağınızı çok dağınık ya da çok bunaltıcı olmaktan kurtarırsınız.

Her şeyin birbiriyle bağlantılı olması gerekir

Evinizdeki hiç bir eşyanın “bu da nerden çıktı şimdi” hissi vermemesi gerekir. Salonunuzdan mutfağınıza aynı tarzı korumalısınız ki, evinizde bölünmeyesiniz. Salonunuzu modern, mutfağınızı da bir kır evi tarzında döşerseniz; siz ve evinize gelen misafirler odadan odaya geçerken yabancılık çekeceklerdir. Tabi buna yatak odalarınız dahil değil.

Geri