Mojito şampuan tuzsuz olduğu söyleniyor nedir bu

• Konbuyu başlatan Selvi boylum99
  • Başlangıç tarihi
S

Selvi boylum99

Forum Okuru
Mojito şampuan tuzsuz olduğu söyleniyor nedir bu

Mojito şampuan melek kadınlar kulübü mojito şampuan kullananlar forum'da.​

Bu mojito şampuanın saçlara çok iyi geldiği söyleniyor ve tuzsuz olduğu söyleniyor nasıl bir şampuan bu çok merak ediyorum benim de saçlarım çok fazla kırılıyor özellikle cansız çok ince yapılı oldukları için hiç uzamıyor acaba alıp kullansam benim saçlarıma da iyi gelir mi? Mojito tuzsuz şampuan kullananlar varsa nasıl kullanılıyor nasıl bir şampuan bilgi verebilir misiniz?

Merhabalar
Mojito tuzsuz şampuan saç dökülmesine saç kırılmalarına iyi gelen bir şampuan olduğunu biliyorum. İçeriğinde paraben sülfat ve tuz içermeyen bir şampuandır tüm saç tiplerine uygulanabilir saç derisininderinlemesine temizlenmesini sağlar saç gözeneklerini açar ve nefes aldırır saçların hiç olmadığı kadar bakımlı ve sağlıklı uzamasını sağlar. İnternette yapılan yorumlara göre kokusunun güzel olduğu ve saçları çok yumuşattığı da söyleniyor. Alıp deneyebilirsiniz özellikle boyadan yıpranan saçlarınız varsa mutlaka alın deneyin derim en azından içerisinde paraben tuz zararlı maddeler yok. Nette 2850 ml 59.50lira fiyatta.

Şampuan seçimi çok önemlidir. Saçımıza uygun nasıl şampuan tercih etmeliyiz hepsi aşağıdaki linkte. "Şampuan seçimi nasıl olmalı" yazımız ayrıntıları ile aşağıdaki linkte.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri