Mor koltuklarım için dekorasyon önerileri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Mor koltuklarım için dekorasyon önerileri
mor koltuk modelleri, mor koltuklara uygun halı, mor koltuk dekorasyonu, mor koltuklara uygun duvar renkleri ile sizlerleyiz.

Oldum olası mor rengi çok sevmişimdir. Hele birde mor renkli mobilyaları gördüğüm de dayanamıyorum:)

Salonumun dekorasyonunu mor renklerden yapmayı çok istedim ama kısmet olmadı. Eğer bir daha salon mobilyalarımı değiştirme şansım olursa kesinlikle mor koltuklar ve mor tonlarından oluşan bir salon dekorasyonunu mutlaka yapacam çünkü içimde uhde kaldı...

Bu arada bir diğer konu başlığımız koyu mor renginin dekorasyonda kullanımı isimli konumuz de işinize yarayacak dekorasyon önerileri hakkın da bilgi alabilirsiniz.

Benim gibi sizde mor renginin tutkunu iseniz ve mor rengi dekorasyona taşımak için öneriler arıyorsanız doğru sayfadasınız. Aslın da mor rengin dekorasyonu oldukça kolaydır yeterki doğru renkleri diğer renklerle birlikte kombine etmeniz...

Eğer salon dekorasyonu için mor koltuk düşünüyor ve mor koltuklara hangi halı rengi diye merak ediyorsanız şunları eklemek isterim ki mor koyu bir renk olduğu halının renginin açık olmasından yana tercih yapabilirsiniz.

gold_avangart_mor_koltuk_takimi.JPG
koltuk.JPG
mor koltuk.JPG
mor-koltuk-uyumu-nasil-saglanir.JPG
mor-koltuk-uyumu-nasil-saglanir-3.JPG
mor-koltuk-uyumu-nasil-saglanir-7.JPG
pl1219861-italian_style_modern_fabric_sofas_ginotti_luxury_sectional_sofa_set.JPG
SM6062_2.JPG

Mor rengine uyumlu birçok renk seçeneği vardır. Koyu renklerle kombine edilebileceği gibi açık renkler de mora çok yakışacaktır. Kasvetli bir görünüm olmasını istemiyorsanız koyu mor koltuklarınızı açık duvar rengi, açık renk halılarla kombinleyebilirsiniz.

Bana göre mor rengine en çok yakışan renklerden biride gridir. Morun yanın da gri ve tonlarını tercih ederseniz oldukça uyumlu bir renk kombini elde etmiş olursunuz.

Son yıllar da birbirine zıt olan renkler de çok revaçtadır. Mesela mor rengin yanına fıstık yeşili, fuşya, sarı ve siyah gibi tonlar da inanılmaz güzel duracaktır. Bunları aksesuar modelleri ve dekoratif kırlentler ile tamamlayabilirsiniz.

Duvar rengin de gri ve tonlarının yanısıra beyaz duvar rengide mor koltuklarınızı ön plana çıkartacak ve mor renginin sert duruşunu yumuşatacaktır.

Mor ev dekorasyon örnekleri ile ilgili görselleri sizler için paylaştık. Bir başka dekorasyon konumuz da tekrar sizlerle görüşmek üzere sevgiyle kalın...

Geri