Msn Virüsünü silme

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Msn Virüsünü silme
msn ileti virüsü msn virüsü silme link yolluyor link temizleme
Ya son zamanlarda msn açıkken sürekli ileti geliyor. Ne gibi iletiler diye sorarsanız da; bu resimdeki sen misin?, kim silmiş ya da kim engellemiş gör! ve buna benzer iletiler geliyor ve arkasından da bir link geliyor tıklamam için…
Şimdi işin en can alıcı yerine geliyoruz. İletiden sonra yolladığı linke tıklamakla iş bitmiyor aslında, çünkü o linke tıkladıktan sonra bir dosya indiriyor bilgisayırınıza ve o dosya sayesinde virüs size de bulaşıyor ve sizin tarafınızdan da listenizdeki diğer kişilere buna benzer iletiler yolluyor.
Ben de bu işten sıkıldım ve bundan kurtulmanın yollarını aradım. Ve buldum… Şimdi siz de bu durumdan muzdaripseniz benim yazdıklarımı sırasıyla yapın ve kurtulun;
- İlk önce mönitörün sağ alt tarafındaki msn logosuna sağ tıklayıp çıkış yapın…
dosyayı bilgisayarınıza indirin ve açın, (kayıt defterine eklemek istediğinizden emin misiniz diye soracak, siz evet deyin).
  • Daha sonra bilgisayarınıza reset atın,
  • Bilgisayar tamamen açıldıktan sonra başlat -> çalıştır-> cleanmgr yazın ve enter deyin,
  • Sürücü seç diye pencere gelirse siz C ‘yi seçin ve disc temizleme işlemi başlayacaktır
  • Daha sonra disc temizleme (C:) ekranı gelecektir ordan Temporary Internet Files, geri dönüşüm kutusunu seçin ve tamam ‘ı tıklayın.
İşte bu kadar.

Dosya ekte sunulmuştur . :party:

Cevap: Msn Virüsünü silme

evet böyle virüsler çok oluyo... sağol bilgielrin için

Geri