Mustela konak kremi nasıl kullanılır bebeğimde hemen etki eder mi?

S

Selvihankaya.

Forum Okuru
Mustela konak kremi nasıl kullanılır bebeğimde hemen etki eder mi?

Mustela konak kremi kullananlar melek kadınlar kulübü mustela konak kremi nasıl kullanılır forum'da.​

Hanımlar bebeğim 2 aylık başında konak var ne kadar koca karı formülü varsa denedik geçmedi geçer diyorlar ama ben birşeyler yapmak istiyorum. Mustela konak kremi olduğunu öğrendim. Ne derece işe yarar kullananlar varsa yardımcı olur musunuz? Mustela markasının güzel olduğunu duydum konak kremi olduğunu bilmiyordum eğer çocuğuma iyi gelirse almayı düşünüyorum.

Merhabalar
Bebeklerde konak sık görülebilen bir durumdur zamanla geçer ama rahatsi edici olabiliyor anneler tarafından. Bebeklerde görülen bu durum saç derisinde oluşan yağlı bir döküntü şeklinde seyreder. Dediğim gibi kendiliğinden geçer bazen de anneler bazı doğal yöntemler ile geçirmeye çalışırlar. Bazen vazelin ile bazen de zeytinyağı ile geçirmeye çalışılır. Bazen de kremler özel yağlar ile geçirilmeye çalışılır. Mustela da konak için özel bir krem üretmiş. Mustela konak kremi bebeğin saç derisini nemlendirirken aynı zamanda yumuşatır ve konakların kolayca kısa sürede dökülmesini arınmasını sağlar. Doktorunuza da danışarak mustela kremi deneyebilirsiniz bebeğinizde. Mustela güzel ve etkili bir markadır. Mustela konak kremi kullananlar da özellikle ilk kullanımda bile epey fayda gördüklerini yorumda belirtmişler. 40ml 84tl ama gerçekten etkili bir krem pişman olmayacaksınız bence.

Bebeğin başındaki konak başka hangi yollarla gecer? Aşağıda faydalı olabileceğini düşündüğüm bir yazı bırakıyorum aşağı linke. "Bebeğin sağındaki konak nasıl geçer" aşağıda linkte inceleyebilirsiniz.

Geri