Mutluluk Sözleri 2012

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Mutluluk Sözleri 2012
Mutluluk sözleri dilerseniz facebook ta kullanın dilerseniz msn nizde ( bağzıları uzun dikkat edin )... İnsanların kendilerini en iyi ifade etmelerinin yolu mutlu olduklarını göstermektir diye düşünüyoruz. Sizler bu mutluluğu çoğu zaman sevginizle, gülümseyerek gösteriyorsunuz. Artık bilişim çağında herkesin msn İSQ her türlü iletişim araçları mevcut onun için bu sözleri internetten de paylaşmak gerekiyor diye düşünüyorum. İşte sizler için bulduğumuz birbirinden güzel mutluluk sözleri
mutluyum_mutlusun_mutlu-3c8.jpg

Mutluluk Sözleri 2012
Mutluluk Sadece Seni Sevmekle Değil! Mutluluk Senin HayaLinle Yarınlarıma, Güzel Gözlerinle geleceğime, isminle Hayatıma giren en güzel Duyguları Kalbime Kazıdığım bir Aşk Güftesi.

Uzaklık küçük sevgileri öldürür, büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp ateşi alevlendirdiği gibi...

Sensiz Acı Çeken Yüreğim Şimdi Seninle Yeni Mutluluklara yeLken Açtı, Bir Denizin ortasında Mutluluk Çemberi Kuruyorum ikimizin Adına..

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Mutluluk daima yakınımızdadır, yakalamak için çoğu zaman elimizi uzatmak yeter. - George Sand

Mutluluğun formülü, gerektiğinde önemsiz şeylerle meşgul olabilmektir. - Edward Newton

Mutlu yaşam, tutku ve korku üzerinde mantığın ve düşüncenin elde ettiği bir zaferdir. - Lucius Annaeus Seneca

Kim ne derse desin, mutlu insanın en mutlu anı, uykuya daldığı andır ve mutsuz bir insanın en mutsuz anı, uykudan uyandığı andır. İnsan hayatı, bir tür hata olmalı. - Arthur Schopenhauer

Çok Mutlu Olma Sonunda üzüLürsün Küçük Mutlulukları biL yetinmeyi öğrenirsin sevgine sahip çık Mutlulukları öğretirsin.

Senin için bir Şarkı yazdım Mutluluklarımı Anlattım Her Mutluluğun içinde Adın ve Sevgin Vardı Bu şarkıyı Sadece Sana yazdım..

Kalbimde Bir Acı Mutluluk Sanki Yüreğimde Bir Sancı Sensiz Alamsız Mutluluklar Bana Acı veriyor o An! Hadi geL Mutluluklarıma Anlam Kat Canım.

Seninle mutlu oldu bedenim seninle hayat buldu soğuk ellerim bir seni sevdim bebeğim mutluluk ikimizin herşeyim..

Mutluluk Sadece Seni Sevmekle Değil! Mutluluk Senin HayaLinle Yarınlarıma, Güzel Gözlerinle geleceğime, isminle Hayatıma giren en güzel Duyguları Kalbime Kazıdığım bir Aşk Güftesi.

Güzelliğin mutluluk değiL Düşüncelerimdeki Esrarengiz HayaLin, Sevgin ise düşüncelerimdeki Mutluluk örneğin…

Sensiz Acı Çeken Yüreğim Şimdi Seninle Yeni Mutluluklara yeLken Açtı, Bir Denizin ortasında Mutluluk Çemberi Kuruyorum ikimizin Adına..

вєкℓєиєи güи gєℓє¢єкѕє çєкιℓєи нαѕяєт кυтѕαℓ∂ıя

αşк вιя ιçкι∂ιя нєякєѕ ιçємєz вιя кєяє ιçєи αѕℓα ναzgєçємєz

єи вüуüк нαтαм ѕєиι ѕєνмєк ∂єğιℓ.ѕєиιи вєиι ѕєνмєиι вєкℓємєктι…

кαç gє¢є αgℓα∂ιм вöуℓє gιzℓι¢є иє уαρтιмѕα ѕєиι υиυтαмα∂ιм,

∂ανα: вιя αѕк нιкαуєѕι ∂ανα¢ι: уαℓиιzℓιк ∂αναℓι: αуяιℓιк ѕαнιт: уємιиℓєя ѕυçℓυ: ѕєνgιℓιм ¢єzα: ѕσиѕυzα ∂єк ѕєνє¢єgιм

вαиα нєукєℓ ∂ιуσяℓαя ναяѕιи ∂єѕιиℓєя,ѕα∂є¢є ѕєиι gσяєвιℓє¢єgιм вιя уєяє ∂ιкѕιиℓєя уєтєя…

zαмαи ѕєνgιиιи gü¢üиü göѕтєяιя

ιиѕαи вιя кєz öℓüя. вєиι öℓ∂üяєи gι∂єякєи αттιgιи ιℓк α∂ιмιи∂ιя.

Geri