Nankörlük sözleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Nankörlük sözleri
nankör sözleri nankör sözler nankörlük sözleri nankörlükle ilgili güzel sözler nankörlükle ilgili
Hayatta en nefret ettiğim insanların başında nankör insanlar gelir.Nankörlüğe hayatta katlanamam.Sizlere nakörlükle ilgili özlü ve güzel sözleri vermek istiyorum

* Duvar yapıldıktan sonra duvarcı unutulur Çin Atasözü

* En çirkin, en eski ve en çok bilinen nankörlük, çocukların ailelerine karşı gösterdikleri nankörlüktür Vauvenargues

* İnsanlar kendilerinden daha yüksek olanların nankörlüğünden söz etmeyi severler Samuel Johnson

* İyilik edecek hal ve mevkide olduğumuz müddetçe nankörlüklerle karşılaşmayız La Rochefoucauld

* Nankör bir evlada sahip olmak, yılan dişinden daha acı verir Shakespeare

* Nankör insan, her şeyin fiyatını bilen fakat hiçbir şeyin değerini bilmeyen kimsedir Oscar Wilde

* Nankörlük, gururun kızıdır Cervantes

* Nankörlük, kusurların en büyüğüdür ve eğer insanlar unutkan olmasalardı, hiçbir nankör olmazdı Goethe

* Nankörlük sevginin mezarıdır La Rochefoucauld

• Nankörlük, zayıf insanların işidirKudretli insanlar içinde asla nankör olana rastlamadım Goethe
  • Nankör bir evlada sahip olmak, yılan dişinden daha acı verir (Shakespeare)

* Nasıl bir at, üzerindeki zengin koşumların farkına varmazsa, insan da içinde yaşadığı nimetlerin öyle farkına varmaz (Shakespeare)

* İnsanlar kırmızı bir güle doğru koşarken çoğu zaman ayaklarının altında ezilen kır çiçeklerinden habersizdirler

* İnsanlara kendilerini nankörlüğe mecbur edecek kadar büyük hizmetlerde bulunmayız (Balzac)

* Hiçbir nankörlük kalbimizi, yardım etmek için cürümler işlediğimiz insanların nankörlüğü kadar yaralamaz (HFielding)

* Kötü insanlar aynı zamanda nankördür de (Cervantes)

* Toprak, nankör bir adamdan daha kötü bir şey yetiştirmez (Ausonius)

Nankörlük sevginin mezarıdır (La Rochefoucauld)

İyilik edecek hal ve mevkide olduğumuz müddetçe nankörlüklerle karşılaşmayız (La Rochefoucauld)

Nankörlük, zayıf insanların işidirKudretli insanlar içinde asla nankör olana rastlamadım (Goethe)

Nankörlük, kusurların en büyüğüdür ve eğer insanlar unutkan olmasalardı, hiçbir nankör olmazdı (Gorthe)

İnsanlar kırmızı bir güle doğru koşarken çoğu zaman ayaklarının altında ezilen kır çiçeklerinden habersizdirler

İnsanlara kendilerini nankörlüğe mecbur edecek kadar büyük hizmetlerde bulunmayız (Balzac)

Hiçbir nankörlük kalbimizi, yardım etmek için cürümler işlediğimiz insanların nankörlüğü kadar yaralamaz (HFielding)

Kötü insanlar aynı zamanda nankördür de (Cervantes)

Nankörlük, gururun kızıdır (Cervantes)

Toprak, nankör bir adamdan daha kötü bir şey yetiştirmez (Ausonius)

Nankör insan, her şeyin fiyatını bilen fakat hiçbir şeyin değerini bilmeyen kimsedir (Oscar Wilde)

En çirkin, en eski ve en çok bilinen nankörlük, çocukların ailelerine karşı gösterdikleri nankörlüktür (Vauvenargues)

Duvar yapıldıktan sonra duvarcı unutulur (Çin Atasözü)

İnsanlar kendilerinden daha yüksek olanların nankörlüğünden söz etmeyi severler (Samuel Johnson)

Geri