napıcam bhen şimdii!!!!

kanka ayağına inanma erkeklere hele hayatta güvenme o sana nasıl davranıosa sende aynen öle dawran kanka diosa sende kanka de

bencede o sana nasıl davranıyosa sende öyle davran hiç çaktırma zaten birbirinize alıştıkça eğer ilgiside varsa muhakkak bişeyler olur;)

bencede sen çaktırmadan ona duygularını aktarmaya çalış gerek güzel bi gülümseme gerek tatlı bir söz senden hoşlanma sını sagla bu sayede o daeger tereddüt ediyosa tereddütlerinden kurtulur sana daha çok yakınlaşır yanında kendini rahat hisseder zaten sonra açılırt kendiliginden eger zaten bişey hissetmiyorsa arkadaş kalırsınız

canım kendine iyi bak ve biraz zamana bırak

bnce de erkekler böyledir yakın davranıyorsa mutlaka bir nedeni vardır seni deniyor olmalı.bnce boş değil.zaten erkekler kızların pek kanka olabileceğini sanmıyorum bn

Hiç bozma sen de kanka de sırlarını paylaş yalandan bir çocuk uydur şunu sevyorum de "sana aşık mı değil mi sana yakın olmak için mi kanka diyor " tepkisndn sonra anlşılır ...:) Kolay gelsin canım işin zormuş ...:)

Güya kanka ...
iki sebebi var ya senden hoşlanmıyor ve kanka ayagına yatıyor..
yada yaklaşmak için fırsat kolluyor.

Gerçi konu açılalı ooooo çok olmuş olay kapamıştır çoktan.. yinede fikrimi yazmak istedim.

Geri