Naturalive bulaşık deterjanı yorum bekliyorum kızlar?

E

Ervahanimm

Forum Okuru
Naturalive bulaşık deterjanı yorum bekliyorum kızlar?

Naturalive bulaşık deterjanı yorum melek kadınlar kulübü naturalive bulaşık deterjanı tableti forum'da.​

Kızlar ev hanımları yorumlarınızı bekliyorum naturalive diye bir bulaşık deterjanı gördüm sizce ne kadar doğal ve güzel kullananlar varsa tecrübelerini yazabilir mi? İçindeki maddeler hepsi doğal yazıyor ama ne kadar güzel yıkıyor acaba merak ettim. Naturalive bulaşık deterjanı ilk kez duydum alıp deneyen varsa tecrübelerini paylaşabilir mi?

Merhabalar
Natural live bulaşık deterjanını ben de ilk kez duydum ama hem kendim için hem de sizin için bir araştırma yaptım. Ürünün içeriği tamamen bitkisel herhangi bir petrol parlatıcı fosfat enzim ya da hayvansal gıda içermemektedir ve test aşamalarında da hiçbir hayvan üzerinde deneme yapılmamıştır yaz yazmaktadır bu da aslında beni çeken sebeplerden oldu. Dediğim gibi vegan bir üründür yani bitkisel içeriklidir içeriğinde boraks soda karbonat gibi doğal ürünler bulunmaktadır aynı zamanda bulaşıklar üzerinde güzel bir temizlik sağlayacağını hatta kalıntı bırakmadan tertemiz bir yıkama sağlayacağını da yazmaktadır hem yerli üretim hem helal hem doğal ve bitkisel bir öğün olarak kullanıp denemek de alsın da fayda var. Hayatımızda o kadar kimyasal zararlı maddeler yer alıyor ki bu doğal deterjanı alıp kullanmak aslında bize ve ailemize küçük bir iyilik olabilir. Bu markanın hem elde yıkamak için bulaşık deterjanı hem de leke çıkarıcı ürünü de yer almaktadır. Çok doğallıktan yana iseniz "evde doğal bulaşık makinesi deterjanı nasıl yapılır konumuzda bir inceleyebilirsiniz".

Geri