Naturals aloe vera saç derisi toniği kullananlar

melekannesi

Aktif Üye
Üye
Naturals aloe vera saç derisi toniği kullananlar
Merhabalar geçenler de watsons mağazasına gittim ve saçlarım da mevsimsel sanırım kepek ve diplerin de kaşıntı olduğunu söyledim ve görevli bayan bana watsonsun kendi ürünlerinden biri olan naturals aloe vera saç derisi toniğini önerdi ve kesinlikle memnun kalacağımı söyledi hatta bunun için insanlar reyonda bittiğinde telefon açıp üdünün gelip gelmediğini soruyormuş

naturals aloe vera.jpg

kullandığım ürün bu ve kullanmaya başlayalı çok olmadı açıkcası çok da düzenli kullandığım söylenemez ama hakkaten saç derisinde bir ferahlık hissi kazandırıyor çok ağır bir yapısı yok yağlı olmamasıda güzel olmuş. düzensiz kullanmama rağmen beni delirten saç diplerimde ki kaşıntıyı hafifletti bu ürünün şampuanları ve saç bakım ürünleride varmış içinizde bu ürünü ve bu markanın diğer ürünlerini kullanıpta memnun kalan varsa yorumları bekliyorum

benim eşim saç ektirmişti ve son zamanlarda saçlarında inanılmaz bir kaşıntı kuruluk yaşıyordu buda onu çok rahatsız ediyordu bende tavsiye ile saç derisi toniğini aldım gerçekten işe çok yarıyor birkaç kullanımdan sonra saç dibindeki kabuklanma kuruluk ve kaşıntı ortadan kalktı bende watsons mağazasından almıştım eğer bu konuda problem yaşıyorsanız kesinlikle tavsiye edilebilecek bir ürün

Geri