Nilüfer - Aşk Kitabı

esena

Aktif Üye
Üye
Nilüfer - Aşk Kitabı
Ne olur söyleyin sevenler bana Ayrilmak kanunmu ask kitabinda El ele tutusup gülmeden daha
Terk etmek kanunmu ask kitabinda

Ümitlerim kirildi bitti Hayallerim yikildi gitti
Bu dert beni benden etti
Sevdim, sevdim bak ne hale geldim
Her seven sonunda düsüyor derde
Bu ask kitabinin yazani nerde
Bir asik inandi çok sevdi diye

Terk etmek kanunmu ask kitabinda Ümitlerim kirildi bitti
Hayallerim yikildi gitti
Bu dert beni benden etti
Sevdim, sevdim bak ne hale geldim

Nilüfer - Büyük Aşkım hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Nilüfer & Hayko Cepkin - Aşk Kitabı Nilüfer & Hayko Cepkin - Aşk Kitabı
Ne olur söyleyin sevenler bana Ayrilmak kanunmu ask kitabinda El ele tutusup gülmeden daha Terk etmek kanunmu ask kitabinda Ümitlerim kirildi bitti Hayallerim yikildi gitti Bu dert beni benden etti Sevdim, sevdim...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Nilüferden Yeni Aşka Yeni Şarkı Nilüferden Yeni Aşka Yeni Şarkı
nilüferin şarkıları nilüferin eski şarkıları son şarkısı yeni şarkısı nilüfer bebek...
Magazin 0
Nilüfer - Aşk Nilüfer - Aşk
Aşk dört bir yanımda bu aşk Aldığım her nefeste Güneşin Ateşinde Gördüğüm her güzel düşte Canımın her damlasında bu aşk Aşk içtiğim her yudum su bu aşk Rüzgarın ılık sesinde Baharın gülen yüzünde Duyduğum her güzel sözde Canımın her damlasında bu...
N-O Harfli Şarkılar 0
nilüfer-askım nilüfer-askım
unutmayı denemedim böyle bitmesin ayrılığa dargınlığa hakkın yok senin hangi dert aşılmaz bir anda kaçılmaz sonuna bakılmaz yolun başında seveceksen deli gibi sevmeli aşkım deyekse aşk uğruna ölmeli aşkım
N-O Harfli Şarkılar 0
Nilüfer - Büyük Aşkım Nilüfer - Büyük Aşkım
Kucağını aç bana Kollarına al beni Çok aradım zor buldum Artık bırakmam seni Sımsıkı sarıl bana Bir yudum yaşat beni Unutmak istiyorum Kollarında her şeyi Öyle mesut etki Tatlı sözlerinle Öldür gözlerinle Öp beni büyük aşkım Büyük aşkım büyük...
N-O Harfli Şarkılar 0