Nişanlısı ile sürtünme yolu ile birlikte olanlar hamile miyim ?

E

Eda.21130

Forum Okuru
Nişanlısı ile sürtünme yolu ile birlikte olanlar hamile miyim ?

Nişanlısı ile sürtünme yolu ile birlikte olanlar hamile miyim ?​

Ben bakireyim ama Nişanlımla sürtünme yoluyla seviştik bnde iç çamaşırı ve şort vardı ama onda bişey yoktu boşaldı vajina ağzına değdi mi değmedi mi bilmiyorum bu ay adet olmam gerekirken lekelenme tarzında oldu ilk defa böyle oldu hayatımda olmamıştı ödüm kopuyor çok korkuyorum hamile miyim naapacam

Selamlar Eda,

Hayatım sürtünme yolu ile yaşanılan birlikteliklerde hamilelik düşük ihtimal de olsa olur iç çamaşırın pamuklu muydu nasıldı tam değdiğine emin misin bilemiyorum biraz daha bilgi verebilir misin. Bu arada sürtünme yolu ile yaşanılan ilişkilerle ilgili bilgileri aşağıya yazıyorum konu linklerini bırakıyorum bi incele hayatım.

Bu konuları incele ona göre bilgilerini yaz sorunu sor hayatım.

Selamlar Eda,

Hayatım sürtünme yolu ile yaşanılan birlikteliklerde hamilelik düşük ihtimal de olsa olur iç çamaşırın pamuklu muydu nasıldı tam değdiğine emin misin bilemiyorum biraz daha bilgi verebilir misin. Bu arada sürtünme yolu ile yaşanılan ilişkilerle ilgili bilgileri aşağıya yazıyorum konu linklerini bırakıyorum bi incele hayatım.

Selamlar Eda,

Yok pamuklu değildi normalde ağrılı regl olurum hayatımda ilk defa ağrısız lekelenme tarzında 2 gün hafif kanama gördüm çok korkuyorum lütfen yardım edin bişey söyleyin nişanlım saçmalama ilişkiye girmedik öyle bişey olamaz diyor ama Bn çok korkuyorum

Nişanlısı ile sürtünme yolu ile birlikte olanlar hamile miyim ?​

Ben bakireyim ama Nişanlımla sürtünme yoluyla seviştik bnde iç çamaşırı ve şort vardı ama onda bişey yoktu boşaldı vajina ağzına değdi mi değmedi mi bilmiyorum bu ay adet olmam gerekirken lekelenme tarzında oldu ilk defa böyle oldu hayatımda olmamıştı ödüm kopuyor çok korkuyorum hamile miyim naapacam
Yaa nolur yardım edin çok korkuyorum 27eylülde regl oldum sonra 16 ekimde sürtünme yoluyla ilşki yaşadım 11 kasımda 2 günlük lekelenme gördüm ve bakireyim hamile olabilir miyim çok korkuyorum

Nişanlık haklı hayatım çok fazla korku ve endişe ile sen bu kadar stres altında adetini zaten olamazsın ki... Psikolojik olarak bu kadar etkilenmiş olman, adet tarihini ileri atar ya da geri düşürür. Ben de hamile olduğunu düşünmüyorum açıkcası. Tedbiren test yap hayatım

Nişanlık haklı hayatım çok fazla korku ve endişe ile sen bu kadar stres altında adetini zaten olamazsın ki... Psikolojik olarak bu kadar etkilenmiş olman, adet tarihini ileri atar ya da geri düşürür. Ben de hamile olduğunu düşünmüyorum açıkcası. Tedbiren test yap hayatım
Ya çok teşekür ederim Bi nebze de olsa içim rahatlandı ama testi nası yapcam ailem şüphelense hiç iyi şeyler olmaz

Tabi ki hayatım sen sabah testi al yap göreceksin ki hamile değilsin. Sonrada rahatlamanın verdiği durum ile normal reglini de olursun sıkıntı yapma. Çok türk filmi izleme :) Böyle hamilelik çok zor bak imkansız değil ama çok zor.

Tabi ki hayatım sen sabah testi al yap göreceksin ki hamile değilsin. Sonrada rahatlamanın verdiği durum ile normal reglini de olursun sıkıntı yapma. Çok türk filmi izleme :) Böyle hamilelik çok zor bak imkansız değil ama çok zor.
Yaa çok teşekür ederim size
Peki 27eylülde regl oldum sonra 16 ekimde sürtünme yoluyla ilşki yaşadım 11 kasımda 2 günlük lekelenme gördüm ve bakireyim hamile olma ihtimalim yok mu

Selamlar hayatım yok işte ihtimal olduğunu düşünmüyorum. Yukarıda yazdım sen test yaptırt göreceksin ki hamile değilsin. Kendin de hamilelik testi yapıp bakabilirsin hayatım. Takıntı yapma hamile değilsin.

Geri