Nolur yardım edin !!

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Nolur yardım edin !!
arkadaşlar ben bi hata yaptım.erkek arkadaşımla buluştuğumuz bi gün cinsel organına dokunmamı istedi ve bende dokundum fakat elime hiç bi şekilde sıvı gelmedi. dokunduktan sonra elimi silmedim,20-25 dakika sonra tuvalete gittim silmediğim elimle peçete alıp vajinamı temizledim fakat çok korkuyorum farkında olmadan elime sperm gelipte elimden vajinama geçtiyse diye. bu olay olduktan 23gün sonra adet oldum aradan 1 ay geçti dün adet olmam lazımdı fakat olmadım nolur yardım edin gebe miyim

Kesinlikle gebe değilsinizdir. Endişe etmeyin, elinize spoer bulaşmış olsaydı bile hamile kalmanız zor olurdu. Hamile kalmak o kadar kolay olsaydı, insanlar bebek sahibi olmak için bu kadar yıl bekleyip bir çok yöntem denemezdi:) Tabi ki kısmet işi bu işler ama dediğim gibi endişe etmeyin, endişe ederseniz regliniz stresten de gecikebilir.

Allah razı olsun sizden cevabınızla içimi rahatlattınız..Aylardır bu sıkıntıyla yaşamaktayım test bile yaptım negatif çıktı ama işte insanın içine bir kere şüphe düşmeyegörsün. ben bir de polikistik over hastasıyım bu olayın yaşandıgı dönemde de Diane 35 hap kullanıyordum, kendi kendime de çok söylemeye çalıştım sonuçta doğum kontrol hapı kullanıyorum düzenli olarak amile kalmam imkansız fakat ah şu içim... Cevabınız için tekrar tekrar teşekkür ederim...

Geri