Normal doğum yapan ünlüler kimler?

• Konbuyu başlatan Dmtkrkli
  • Başlangıç tarihi
D

Dmtkrkli

Forum Okuru
Normal doğum yapan ünlüler kimler?

Normal doğum yapan ünlüler melek kadınlar kulübü normal doğum yapan ünlüler kimler forum'da.​

Ünlü isimlerin bazılarını sürekli takip ediyorum. Ben de yakında bebeğim olacak şuan 25 haftalık hamileyim. Normal doğum olmasını çok istiyorum şuan normal gibi görünüyor ama aksi bir durum olmaz ise böyle olacak. Ben merak ediyorum acaba normal doğum yapan ünlüler kimler? Yorumları nedir normal doğum ile ilgili? Benim de ilk doğumum olacak çok heyecanlıyım her geçen gün daha da heyecan yapıyorum. Bebeğimin hareketlerini de hissettikce heyecanım daha da artıyor.

images (3).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Normal doğum tabi ki en olağanı. Herkes normal doğum yapabilse keşke çünkü en sağlıklısı ama bazen işler istedigimiz yolunda gitmeyebiliyor tabii. Bu da aslında bebeğimizin ve kendi sağlığımız için en doğru tercih oluyor. Normal doğum o anda mümkün değilse sezaryen en doğru karar olabiliyor. Şimdilik her şey yolunda ise kötü şeyler düşünmeyin. Güzel şeyler düşünün. Ünlülerden normal doğum yapanlar ve doğum ile ilgili yorumlarını şimdi sizlerle paylaşmak istiyorum.

"Normal doğum yapan ünlüler kimler"​

• İngiliz kraliyet ailesinin ilk gelini olan Kate Middleton normal doğum ile bebeğini dünyaya getirdi. Doğum 2.5 saat sürdü sonunda 3.71kg bebeği dünyaya geldi.
  • Nurgül Yeşilçay yaklaşık 20 saat kadar sancısı süren Yeşilçay sonunda sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi.
  • Deniz Akkaya 18 saat sancı sonrası bebeğini dünyaya getirdi
  • Pınar Altuğ
  • Beyonce
  • Pamela Anderson iki oğlunu da evinde eve yardımı ile suda doğum yaptı anestezi olmadan hemde
  • Özgü Namal
Ünlüler bebeklerini dünyaya getirdikten sonra ortak yorumları hepsinin büyük bir mucize yaşadıklarını harika bir deneyim ve mutluluk verici bir şey olduğunu söylüyorlar. Elbette anne olmak dünyada yaşayacağınız nadir duygulardan biri. Siz de umarım güzel ve kolay bir doğum gerçekleştirebilirsiniz.

Normal doğum işin gerçeği herkes ister ama dediğim gibi sezaryen gereken durumlar olabilir. "Sezeryandan sonra normal doğum olur mu" yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Ben hayatım ben de normal doğum yaptım bende ünlüyüm :D:D

Geri