Ocean balık yağı çocuğumun iştahını açar mı?

• Konbuyu başlatan Zehra'nın Alisi
  • Başlangıç tarihi
Z

Zehra'nın Alisi

Forum Okuru
Ocean balık yağı çocuğumun iştahını açar mı?

Ocean balık yağı 500 mg kullananlar melek kadınlar kulübü ocean balık yağı 500 mg faydaları forum'da.​

Arkadaşlar çocuğum 2 yaşında biraz güçlensin ve bağışıklığı güçlenmesini istiyorum. Ocean balık yağı 500 mg çocuğuma olur mu? Çocuğuna kullanan var mı nasıl memnun kalan var mı? Çocuğumun iştahı da çok az acaba faydası olur mu? Ocean balık yağı faydaları nelerdir?

Merhabalar
Ocean balık yağı 500 mg kullanımına dair bilgilendirme yapalım. Çocuğunuzun zayıf ve güçsüz olduğunu düşünüyorsanız bence balık yağı almak yerine bir doktora danışınız derim ben. Çünkü balık yağları iştah açan ya da kilo aldıran bir durumu olmadığını biliyorum ki sorunuzda ocean balık yağı 500 mg çocuklar için kullanılmaz. Çocuklar için 150 ml şurup şeklinde olanını verebilirsiniz ama tabii doktorunuza danışarak. Balık yağı şurupları dadirekt olarak kilo aldırmaya işte açmaya yönelik olmadığını biliyorum balık yağları sadece bir gıda takviyesidir. Çocuklar için olanları portakallı limonlu ve karışık meyveli olarak çocukların balık yağını sevmelerini sağlar. Bu marka üzerinde tüketicilerin de oldukça olumlu yorumları bulunmakta ama bizim önermemiz yerine doktorunuza sormanizda fayda var.

Balık yağları hakkında önemlibir yazı paylaşıyorum hemen aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. "Balık yağı ve faydaları" konulu yazımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Geri