of off kfam çokkarışık

bayırgülü

Yeni Üye
Üye
of off kfam çokkarışık
selam melekler ben 6 yıllık evliyim 22 yaşındayım çok derliyim çok stresliyim eşimle boşanıyoruz ayrı yaşıyoruz 1 ay önce beni istemeyen adam hergün beni arıyor yememeğe gidelim yok gezelim diye anlamıyorum ya ne yapmak istedini bna yardım lütfeeeennn

aranızı iyi yapmaya calısıyor olabilir mi ? 6 yıllık evlisin erken evlenmişsin daha yolun basındasın ama seninle devam etmek istiyorsa bir şans verebilirsin..

Belki de bir hata yapti donmek istiyor hatasindan,senin yasin 22 ise esinin kac olabilirki diye dusundum,o da genctir buyuk ihtimal ve bir hata yaptigini farketmis olabilir.
bir konus bence.

her insan her sorun son bir sansi hakediyor bence....bi denemekten hic bisey kaybetmezsin..sonucta 6 senelik bi evlilik var..cocuk varmi bilmiyorum ama bence bunu hatirina sans vermelisin.....keske benim esimde birden böyle degisse hata yaptim affet dese.....allahim benide duy nolursun yalvariyorum sana......

Bence burnu surtulmus:) 6 yillik evlilik zaten bi anda kopamaz illaki asamalari olucak esinin attigi ilk adimla ya yeniden mutlu olucaksin yada beceremicek tamamen kopucaksin. iki secenek icinde denemeye deger.. zaten bu yasta uzun bir evlilik olmus illaki kisa sureli problemler olur bunuda mola olarak sayarsin:)

şimdi 22 yaşın var 6 senelik evlisin 16 yaşında evlenmişin daha çocuk denilen yaşta herkes hata yapar bu yaşta evlilik ağır gelir,eşin anlamışsa hatasını telafi etmeye çalışıyorsa bir şans ver.

neden boşanıyorsunuz eğer aranızda halledilemeyecek tarzda problemler yoksa bir şans daha ver eğer eskisi gibi olursanız evliliğinizi kurtarmış olursunuz koskoca 6 yılında boşa gitmiş olmaz.. Allah hakkında en hayırlısı neyse onu nasip etsin :)

noldu bayirgülü`?? bizleri habersiz biraktin..hakinda hayirlisi olsun canim ya...insallah düzelmistir....

Geri