Oğlak Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Oğlak Burcu Ekim ayı Tarot Analizi
oğlak burcu ekim ayı oğlak burcu ekim

meleklermekani111-2993.jpg
meleklermekani1111-6409.jpg
meleklermekani11111-8057.jpg

Oğlak Burcu Meleği,

Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur

Asaların Şövalyesi kartı hayat dolu ve son derece enerjiktir. Bu kart Yenilikleri ve kendi sınırlarını zorlamaktan hiç bir şekilde çekinmez. Başkaları tarafından kimi zaman çılgınlık olarak nitelendirelen davranışları olmasına rağmen, cesareti ve tutkulu yanı da her zaman takdir edilir. Cinsel yönden oldukça çekici ve caziptir. Fazlaca iyimser yapısı gereği, kendi sınırlarını ve yapabilirliklerini anlamakta ve kabul etmekte zorlanır. Uzun uzun plan yapmaktan ve strateji geliştirmekten hoşlanmadığı için, kendisini aşan risklerin altına da girebilir.

Kupa İkilisi hayatınızın pek çok alanını paylaşabileceğiniz, sizi tamamlayan bir partnerin, eşin ya da ortağın yaşantınıza adım atacağının müjdecisidir. Yaşamakta olduğunuz ilişkilerde daha büyük bir uyum oluşturabileceğinize, ya da problemli bağlantılarınızda artık çözümün bulunacağına ve huzura kavuşacağınıza işaret eder. Bu kart, genellikle zamanla daha sıkı ve doyurucu bir hal alacak önemli ilişkinin ilk adımlarının atıldığının ifadesidir

Tılsım Dokuzlusu, maddi ve manevi anlamda amaçlarınıza ulaşmış olmanın getirdiği rahatlık ve huzurun da yaşamınıza hakim olacağının işaretcisidir. Daha rahat, daha lüks ve dünyevi güzelliklere daha fazla zaman ve enerji haracayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yine de amacınıza ulaşırken takip ettiğiniz disiplinli yol ve sadakat, size yetenek olarak kalacaktır. Kendi yolunuzun ve metotlarınızın sizi amaçladığınız noktaya getirmiş olduğunu görmek, özgüveninizin gelişmesine de yardımcıdır.

Bu ayki size sözüm:Mutluluk varacağımız bir istasyon değil,
bir yolculuk şeklidir.

Teşşekürler handancacım gerçekten iyi geldi bu akrtların açılmı:)Sözün içinde ayrı teşekkürler gerçekten büyük anlamalr içeren bir söz sağol:)Yüreğine sağlıkk

Geri