Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu nedir?

• Konbuyu başlatan Ayşegülgnsl
  • Başlangıç tarihi
A

Ayşegülgnsl

Forum Okuru
Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu nedir?

Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu melek kadınlar kulübü oğlak burcunun diğer burçlarla aşk uyumu forum'da.​

Melekler ben oğlak burcunun diğer burçlarla uyumunu çok merak ediyorum acaba burçlarla ilgisi olanlar bu durumu açıklayabilir lermi yani bir oğlak burcu örneğin boğa burcu ya da yengeç burcu ile anlaşabilir mi şu an boğa ve yengeç burcu potansiyel sevgili adayım var bu konuda yorum yaparsanız sevinirim.

Merhabalar
Ben de bir oğlak burcu olarak kesinlikle ve kesinlikle boğa ve yengeç ile oğlakların uyumu bir harika diyebilirim. Sevgili ya da eş olmasa bile arkadaş olarak boğa ve yengeçler çok uyumlu oğlaklarla oğlak burcu bir toprak Burcu olduğu için toprak burcuna ve su burcuna yakın oluyor yani su burcuna olanlarla iyi anlaşır yine toprak burcuna da yakındır. Yengeçler de oğlaklar gibi merhametli bu sebeple birbirlerini tamamlayıp birlikteliklerinin güzel olacağını düşünüyorum. Oğlaklarda ilk bakışta soğuk ve ilgisiz görünebilirler ama bu dışarıdan böyledir mutlaka oğlağın içini tanımaları gerekir diye düşünüyorum.

Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu konusunda hemen aşağıdaki linkte "oğlakların aşk uyumu nasıldır hangi burçlarla uyumludur" konusunda inceleyebilirsiniz.

Geri