öğrendim ki......

juju

Yeni Üye
Üye
öğrendim ki......
*Öğrendim ki...Güveni geliştirmek yıllar alıyor, yıkmak bir dakika.
*Öğrendim ki...Hayatında nelere sahip olduğun değil kiminle olduğun önemli.
*Öğrendim ki...Sevimlilik yaparak 15 dakika kazanmak mümkün, ama sonrası için bir şeyler bilmek gerek.
  • Öğrendim ki...Kendini en iyilerle kıyaslamak değil, kendi en iyinle kıyaslamak sonuç getirir.
  • Öğrendim ki...İnsanların basına ne geldiği değil, o durumda ne yaptıkları önemli.
  • Öğrendim ki...Ne kadar küçük dilimlersen dilimle her işin iki yüzü var.
  • Öğrendim ki...Olmak istediğim insan olabilmem çok vakit alıyor.
  • Öğrendim ki...Karşılık vermek, düşünmekten çok daha basit.
  • Öğrendim ki...Bütün sevdiklerinle iyi ayrılman gerek, hangisi son görüşme olacak bilemiyorsun.
  • Öğrendim ki..."Bittim" dediğin andan itibaren pilinin bitmesine daha çok var.
  • Öğrendim ki...Sen tepkilerini kontrol edemezsen, tepkilerin hayatını kontrol eder.
  • Öğrendim ki...Kahraman dediğimiz insanlar bir şey yapılması gerektiğinde, yapılması gerekeni şartlar ne olursa olsun yapanlar.
  • Öğrendim ki...Affetmeyi öğrenmek deneyerek oluyor.
  • Öğrendim ki...Bazı insanlar sizi çok seviyor ama, bunu nasıl göstereceğini bilemiyor.
  • Öğrendim ki...Ne kadar ilgi ve ihtimam gösterseniz, bazıları hiç karşılık vermiyor.
  • Öğrendim ki...Para ucuz bir başarı.
  • Öğrendim ki...Düştüğün anda seni tekmeleyeceğini düşündüklerinden bazıları kaldırmak için elini uzatır.
  • Öğrendim ki...İki insan aynı şeye bakıp tamamen farklı şeyler görebilir.
  • Öğrendim ki... Aşık olmanın ve aşkı yasamanın çok çeşidi vardır.
  • Öğrendim ki... Her şartta kendisiyle dürüst kalanlar daha uzun yol yürüyor.
  • Öğrendim ki... Hiç tanımadığın insanlar, iki saat içinde, senin hayatını değiştirebilir.
  • Öğrendim ki.....Duvarda asılı diplomalar insanı insan yapmaya yetmez.
  • Öğrendim ki... Karşındakini kırmamak ve inançlarını savunmak arasında çizginin nereden geçtiğini bulmak zor.
  • Öğrendim ki... Gerçek arkadaşlar arasına mesafe girmez. Gerçek aşkların da!
  • Öğrendim ki...Tecrübenin kaç yaş günü partisi yasadığınızla ilgisi yok, Ne tur deneyimler yaşadığınızla var.
  • Öğrendim ki... Aile hep insanın yanında olmuyor. Akrabanız olmayan insanlardan ilgi, sevgi ve güven öğrenebiliyorsunuz. Aile her zaman biyolojik değil.
  • Öğrendim ki...Ne kadar yakın olursa olsunlar en iyi arkadaşlar da ara sıra üzebilir. Onları affetmek gerekir.
  • Öğrendim ki... Bazen başkalarını affetmek yetmiyor. Bazen insanın
kendisini affedebilmesi gerekiyor.
  • Öğrendim ki... Yüreğiniz ne kadar kan ağlarsa ağlasın dünya sizin için dönmesini durdurmuyor.
  • Öğrendim ki... Şartlar ve olaylar, kim olduğumuzu etkilemiş olabilir. Ama ne olduğumuzdan kendimiz sorumluyuz.
  • Öğrendim ki... İki kişi münakasa ediyorsa, bu birbirlerini sevmedikleri anlamına gelmez. Etmemeleri de sevdikleri anlamına gelmez.
  • Öğrendim ki... Her problem kendi içinde bir fırsat saklar. Ve problem, fırsatın yanında cüce kalır.
  • Öğrendim ki... Sevgiyi çabuk kaybediyorsun, pişmanlığın uzun yıllar
sürüyor.
* Öğrendim ki... Bir insanı kazanmak çok zor, ama kaybetmek çok kolay.

Geri