Okuyupta gülmeyen olursa benden o kişiye helal olsun diyom. ::::.

almira

Yeni Üye
Üye
Okuyupta gülmeyen olursa benden o kişiye helal olsun diyom. ::::.
Yıllar önce sahilde arabayla turlarken bir ekip otosu bizi çevirdi ve sordu ;
-Gençler alkol var mı?,
Cevabımız:
-Yok vallahi billahi memur bey biz demin hepsini içtik.
Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde, arkadaşım kovanın içinde yüzüp çırpınan balıklara bakıp,Bunlar tazemi?diye sormuştu.Balıkçı da cevabı hemen yapıştırdı ;
Yok abla, pil takıp oynatıyoruz.´
Bizim oradaki Carrefour´un ilk açıldığı zamanlar. Mağazada anlık indirim duyurularını anons eden kişi şöyle dedi ;
-Pantolonları indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz.
-Geliyoruz anacım, sen pozisyonunu bozmadan orada öyle kal!
Lise yıllarında Milli Güvenlik dersinde hocamız olan subay, sınıfın güzel kızlarından birini kaldırmış ve ondan subay rütbelerini küçükten büyüğe doğru saymasını istemişti.Sıralamayı aynen yazıyorum:
-Teğmen, üsteğmen, yüzbaşı, binbaşı, yarbaşı ve albaşı."
Bugün radyoda duyduğum kan anonsu üzerine kan vermek için hasteneye gittim.Kan vermek isteyenlere doldurtulan ve içinde bir çok sorunun olduğu formu doldurmaya başladım.Soruların biri ;
-Son iki yıl içinde cinsel ilişkiye girdiniz mi?şeklindeydi.Kan alacak hemşireyi beğendiğim ve karşısında karizmayı çizdirmek istemediğim için evet cevabını işaretledim.Fakat testi hemşireye verirken gözüm o soruya takıldı. Soruyu yanlış okumuşum. Meğerse son iki yıl içinde eşcinsel ilişkiye girdiniz mi?diye soruyormuş.
Sonuç:
Bilumum HIV testlerinin yapılmasını beklemek için saatlerce lobide oturdum. Üstelik bu da yetmiyormuş gibi o güzelim hemşireye de rezil oldum.Neyime benim elin hemşiresini etkilemek. Ver kanını git işte!
Polis anonslarına bir ek de benden.Yer Amasya, Ramazan ayı. Meydan tarafında, karşılıklı iki şeritten birbirlerine doğru gelen polis arabalarının birinden duyulan cümle;
Iftara üç tane büyük, sahura da iki küçük pide alıyoruz.Gelen cevap evlere şenlik:
-Komiserinkinde susam olmasın. Tekrar ediyorum, komiserinkinde susam olmasın.
Arkadaşımın sevgilisi komiser.Geçenlerde ikisi arabada sohbet ederlerken;
  • Bilmem kaç merkez, yolda üç tane ****** var.
  • Tamam.
diye bir telsiz anonsu gelmiş.Erkek arkadaşı çok utanmış ve hemen telsize sarılıp telsizin diğer ucundaki memura;
- Bu ne biçim anons, malum kadın deyin biz anlarız.diye fırça atmış.
On dakika sonra gelen telsiz anonsu ikisini de kahkaha krizine sokmuş.
- Komiserim malum kadınlar ****** değilmiş. Tamam.
Trafiğin sıkışık olduğu saatlerde Dolmabahçe´den Beşiktaş´a doğru yürüyordum.Biraz ileride trafikten dolayı yavaş ilerleyen bir polis arabası vardı.Tam o sırada, polis arabasının yanına motorlu bir polis yaklaştı ve bombayı patlattı.
-Alırım anahtarını Hasaaan!'..

Ce: Okuyupta gülmeyen olursa benden o kişiye helal olsun diyom. ::::.

Eline sağlık...

Geri