Omo sıvı deterjan beyazlar için hangisini kullanıyorsunuz?

• Konbuyu başlatan İlhamkaynagimm
  • Başlangıç tarihi
İ

İlhamkaynagimm

Forum Okuru
Omo sıvı deterjan beyazlar için hangisini kullanıyorsunuz?

Omo sıvı deterjan beyazlar için hangisi melek kadınlar kulübü omo sıvı deterjan beyazlar için forum'da.​

Kızlar ben bingo deterjan kullanıyorum beyazlar için ama pek memnun değilim açıkçası. Başka önereceğiniz bir deterjan var mı acaba beyazlar için? Omo sıvı deterjan beyazlar için nasıl kullananlar memnun mu? Omo sıvı deterjan beyazlar için hangisi omoyu kullananlar varsa yoruma bekliyorum hanımlar?

images (20).jpeg

Merhabalar
Beyazları yıkamak ve karbeyazi yapmak sanırım renklileri yıkamaktan daha zor değil mi? Beyazlar karbeyazi olsun isteriz ama her defasında eğer deterjanınız da kaliteli değilse günden güne beyazlar grilesmeye başlar. Onun için deterjanınızı doğru tercih etmelisiniz. Omo sıvı deterjan beyazlar için hangisi sorunuza kesinlikle Omo active fresh sıvı deterjan doğru tercih olacaktır. Beyaz çamaşırlarda leke çıkarmada etkili doğada çözünebilir içeriklerle yenilenen formülü ile derinlemesine temizlik sağlar ve tüm lekeleri çıkarır ve çamaşırların uzun süre de güzel kokmasını sağlar. En inatçı lekeleri de çıkaran formüle sahip Omo.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "en iyi deterjan hangisi beyazlarim beyaz olmuyor benim" konusunda muzdarip iseniz bir de aşağıdaki linki inceleyin derim.

Geri