Oncomed gebelik testinin yapılış aşamaları nedir?

• Konbuyu başlatan oncomedtest
  • Başlangıç tarihi
O

oncomedtest

Forum Okuru
Oncomed gebelik testinin yapılış aşamaları nedir?

Oncomed nasıl kullanılır melek kadınlar kulubü oncomed gebelik testi forum'da.​

Kızlar size bir sorum var ben bugün oncomed gebelik testi aldım ama yarın sabah kullanmayı düşünüyorum. Evde gebelik testi yaparken en uygun zaman ne olmalıdır. Yanlış anlamayın ilk kez gebelik testi yapacağım da. Oncomed gebelik testi nasıl kullanılır? Hemen test sonuç veriyor mu hemen beklemek mi gerekiyor? Benim adetim geçmedi ama yarın eğer adet olmaz isem yapmayı düşünüyorum kızlar?

Merhaba
Genellikle evde yapılan gebelik testlerinin hepsinin işleyişi aynıdır. Ama iki seçenek de olduğunu söylemeliyim size ki şu şekilde biri idrar dolu bardağın içine daldırılarak yapılan diğeri de damlatma şeklinde yapılan. İdrar testini genellikle adet gününüzden bir sonraki gün eğer adet olmadıysanız yapmanızı tavsiye ederim. Sabah ilk idrarınızla yapmanız da uygun olacaktır. İdrar testi kutusunun içinden çıkan göstergeli çubuğun küçük kısmına birkaç damla idrarınızdan damlatmalısınız. Gösterge çubuğu en geç 2 dk içinde sonucu size verecektir. Bir çizgi zaten beliriyor hemen ikinci çizginin de çıkması halinde gebelik var demek oluyor. Siz de gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz ama size tavsiyem adet gününüzü bir gün geçsin bence.

Arkadaşım dilersen aşağıda vereceğim link de ilgini çekecektir inceleyebilirsin. Aşağıdaki linkte ''oncomed gebelik testi kullananlar'' ile alakalı daha fazla bilgi yorum bulabilirsiniz.

,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri