Organic shop şampuan kullananlar nasıl bir şampuan?

B

Balbocegioo

Forum Okuru
Organic shop şampuan kullananlar nasıl bir şampuan?

Organic shop şampuan kullananlar kadınlar kulübü gratis organic shop şampuan kullananlar forum'da.​

Kızlar gratiste bir şampuan gördüm alıp deneyen var mı acaba. Saçlarım için güzel ve organik bir şampuan arıyorum ayrıca. Şampuanın üzerinde de organic yazıyordu ilgimi çekti sormak istedim. Organic shop şampuan kullananlar bu şampuan hakkında bilgi verir misiniz acaba ?

images (3).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Gratiste her alan organic shop şampuan tropik adalardan ilham alarak üretilmiştir. Hindistan cevizi ve shea yağı diğer üründe ise Argan ve amla iceriklidir. Amla nedir diye soracak olursanız abla bitkisi Hindistan'da yetişen bir bitki ve bunun yağı elde edilerek bu ya özellikle hem cilt hem de saç için yüksek oranda antioksidan içermekle birlikte saçlara iyi gelir. Bir diger üründe ise avakado ve bal iceriklidir. Hangisi sizin saçlarınıza uygun ise tercih edebilirsiniz. Organik shop şampuan özellikle natural içerikli olup paraben ve silikon onun yanında sls içermemektedir. Fiyatı da oldukça uygun aslında gratis'in kendi sitesinde fiyatını 28TL olarak görüyorum.

Dilerseniz şampuan konusunda arayış içerisinde iseniz aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki konumuzun başlığı "mojito şampuan tuzsuz olduğu söyleniyor nedir bu" konumuzu inceleyerek bu şampuan hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Geri