Örgü Bebek Etek Modelleri Bu Örnekler Bir Harika

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Örgü Bebek Etek Modelleri Bu Örnekler Bir Harika
Örgü Bebek Etek Modelleri- Bu yazımızda başlıktan da anlaşıldığı üzere örgüden rengarenk hem kışlık hem yazlık model model bebek etek modellerini sizlere sunmak istiyorum. Kız bebeği olanlar severek inceleyeceğine eminim modelleri. Kız bebeklere pantolon yerine elbise etek tarzı şeyleri daha çok yakıştırıyorum ben. Daha cici cici oluyorlar sizce de öyle değil mi ama? Hele el emeği göz nuru örgü modeller olursa bu daha bir hoş olur. Düz örgü sıradan örülmüş örgü etekler bile harika cici görünüyor. Aşağıda hemen görüyorsunuz ki kat katlı örülmüş her katında ajurlu örgü modelinin kullanıldığı bir kışlık etek modeli görüyorsunuz. Sizlere dilerseniz bu örgü eteklerin üzerine çok yakışacak renkli örgü kız çocuk bolero modeli nasıl örülür buradan inceleyebilirsiniz.

ajurlu kolay orguden katli model bebek etegi.jpg

İçinde bulunduğumuz yaz aylarına yakışan bir örnek. File işi tığ işi ile modeli oturtulan etek uçlarında bu sezon her alanda gördüğümüz püsküller çok yakışmış. Eteğin yanı başında yer alan örgüden çiçek motifi de çok şık görünüyor.

tig isi file orgu etek kisimlari puskullu bebek etegi.jpg

Yine göz dolduran özenle örülmüş tığ işi dantel işlemeli katlı bir bebek eteği daha. Belinde örgüden kemeri de ona uyum sağlamış. Yine yaz için çok uygun olduğunu düşünüyorum. Katlı modeller bebek etek modellerinde çok moda yine fırfırlı modeller de aynı şekilde bebek örgülerine çok yakışıyor.

tig isi dantel islemeli katli bebek etegi.jpg

Tığ işi örgülerde motifler sanki daha belirgin ve zarif ortaya çıkıyor değil mi? Bu sevimli mi sevimli kız bebek elbisesini hem örerken zevk duyacak hem de bebeğinize giydirirken zevk duyacaksınız.

delikli orgu motif islemeli yazlik bebek etegi.jpg

Örgü örerken dinlenmek daha fazla haz almak için bebek elbiselerini tercih edebilirsiniz. Hem kolay biten hem de bitene kadar merakla beklenen modellerdir. Sonunda nasıl bir model çıkacağı konusu adeta sonunu merakla beklediğiniz akıcı serüvene sahip bir roman kitabı gibi diyebiliriz.

onu fiyonk suslemeli orgu bebek etegi.jpg

Geri