Örgü süveter yapımı nasıl olur kadın için

R

Reyhankasnak

Forum Okuru
Örgü süveter yapımı nasıl olur kadın için

Örgü süveter yapımı melek kadınlar kulübü örgü süveter yapımı kadın forum'da.​

Kızlar kendim için ve annem için evde giymelik süveter yapmaya karar verdim yeni yeni örgü öğreniyorum evde bu kış vakti boş durmayalım diye örgü örmeye karar verdim internetten bir şeyler öğreniyorum. Şimdi de şişlerle süveter yapmak istiyorum. Örgü süveter yapımı var mı bildiğiniz model olarak ne önerirsiniz.

Merhabalar
Vallahi en iyisini yapıyorsunuz bence kışın en güzel şey örgü örmek evde eğer boş iseniz. El örgüsü şeylerde çok kaliteli oluyor gerçekten uzun yıllar kullanılabiliyor. Özellikle bebek örgülerini ben çok seviyorum hem kolay yapılıyor hem de yıllarca saklasan hiçbir şey olmuyor bir de bebek kullandığı için zaten eskimiyor. Şimdi dilerseniz size birkaç model paylaşmak istiyorum örgü süveter yapımı kadınlara göre modeller derledim dilerseniz aşağıda link vereceğim o linkten yapılışını da izleyebilirsiniz güzel bir model çünkü.

Dilerseniz aşağıdaki linkimizden "erkek bebekler için örgü süveter modelleri" konusunda inceleyebilirsiniz yakın arkadaş akraba çocuğu varsa bebek örgüleri örmek gerçekten çok zevklidir.

Geri