Örgüden bebek kundak modelleri

Uzman SühaN

Administrator
Örgüden bebek kundak modelleri
Kundak bebeklerin bedenini sarıp sarmalayan kumaştan yada örgüden yapılan bir tür koruyucudur. Geçmişten günümüze kadar hala popülerliğini koruyan kundak , soğuk kış günlerinde bebeğinizi soğuktan hasta olmaktan koruyacaktır.

Kundak ile ilgili çeşitli olumsuz yorumlar olsada kundağın bebek için faydalı olduğunu söyleyebiliriz.. Bebekler kundaklanmalımı konumuz kundakla ilgili merakınızı giderecektir. Kumaş tarzı kundakların , uzmanlar tarafından kesinlikle kullanılmaması gerektiği vurgulanmaktadır. Çok sıkı şekilde bebeğin kundakla sarılması kalça çıkıklığına eğilim göstermesine neden olabiliyor. Tabi sıkı sıkıya sarılmayan kundak yarar sağlayabilir. Mesela bebeğin uyku esnasında sıçramasıyla refleks oluşturan eller bacaklar bebeği uyandırabilir. Ama gevşek bağlanan kundak bu sıçramaları önlediğinden bebeğin kaliteli uyku çekmesini sağlar.

Birazdan vereceğimiz örgüden kundak modellerinin bebeğin sağlığı açısından hiç bir zararı olmamaktadır. Bilakis bu soğuk kış günlerinde bebeğinizi sıcacık tutacak , hasta olmasını engelliyecektir. Örgü kundak modellerin de gerçekten çok şık tasarımlar var .Sizlerde bebekleriniz için biribirinden güzel örgü kundak modellerinden tasarlayabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan çok şık ve kullanışlı örgü kundak modellerimizi paylaşalım.
Ayrıca bebekleriniz için şık örgü modellerinin yer aldığı kategorimizide ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Bebek Örgü Modelleri

örgü kundak 0 0.jpg

örgü kundak 0.jpg

örgü kundak 1.jpg

örgü kundak 2.jpg

örgü kundak 3.jpg

örgü kundak 4.jpg

örgü kundak 5.jpg

örgü kundak 6.jpg

örgü kundak 7.jpg

örgü kundak 8.jpg

Son düzenleme:
İlk defa örgüden kundak gördüm. Çok şirinler. Keşke birde örgüden kundak yapımı ile ilgili bir anlatım olsaydı. Ben yapmasını bilmiyorum ama heves geldi. Bebeğin cinsiyeti belli olunca bunlardan birini mutlaka yapmaya çalışıcam

Geri