ovitrelle çatlatma iğnesinden sonra hamilelik belirtileri

Meleğim_neco

Yeni Üye
Üye
ovitrelle çatlatma iğnesinden sonra hamilelik belirtileri
Kızlar doktor bana polikistik over sendromu var dedi adet oldum klomen kullandım 5.günde ilac bittikten 2 gün sonra hastaneye gittim sag yumurtalık ta 18x16mm bir tane büyüyen yumurta varmıs ovıtrelle catlama iğnesi vurdu 36 saat sonra ilişkide bulundum günde 1 kere ilişki oldu 9.günüm bugun 4. Günden beri kasıklarımda batma göbegimde batma belimde agrı uykusuzluk yorgunluk halsizlik bas dönmesi falan var acaba hamilemiyim

Kızlar doktor bana polikistik over sendromu var dedi adet oldum klomen kullandım 5.günde ilac bittikten 2 gün sonra hastaneye gittim sag yumurtalık ta 18x16mm bir tane büyüyen yumurta varmıs ovıtrelle catlama iğnesi vurdu 36 saat sonra ilişkide bulundum günde 1 kere ilişki oldu 9.günüm bugun 4. Günden beri kasıklarımda batma göbegimde batma belimde agrı uykusuzluk yorgunluk halsizlik bas dönmesi falan var acaba hamilemiyim

Merhaba, gebe olup olmadığınızı ancak mensinizde gecikme olursa akabinde test yaparak öğrenebilirsiniz. Tedavide kullanılan ilaçlar kasık ağrısı, bel ağrısı, gögüslerde dolgunluk ve hassasiyet ve vajinal akıntıya neden olabilmektedir. Bu septomların olması da doğaldır.

Tesekkur ederim canm bugun gittim hastaneye kantesti yaptırdım bişe cıkmadı 10 gün oldugu için ama muanede kese olusmustu gördüm doktor dedi ya bebek kesesi yada kist hasta olmazsan bebektir dedi insallah bebektir

Rica ederim.. Hadi bakalım hakkınızda hayırlısı gelişmeleri bizlerle mutlaka paylaşın. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.
Benim doktorum da ayın 26 sında çatlatma iğnesi verdi.10 gün sonra kontrole gel dedi kan testi yapıcakmış ama gebelik testi değil ne testidir acaba hormon testlerim yapıldı normal çıktı hepsi

Geri