Öyle bir kramp ki nefesim kesildi...

mysterious

Hamiş Melek
Öyle bir kramp ki nefesim kesildi...
Kızlar merhaba,bana yardımcı olun nooolur.Geçen hafta yerleri siliyodum.Ben temizlik delisi bir bayan olarak yerleri eğildim elimle siliyodum :)) Karnıma öyle bir kramp girdi ki (tam yumurtalıklarımın olduğu yere) nefesim kesildi.1 haftadır karnım ağrıyo adet olacakmışım gibi ve sağ kasığımda batmalar var.Bugün yatakta dönerken de sol tarafıma kramp girdi.Acaip tuvaletim geliyo.Sürekli tuvalete gidiyorum.Çok halsizim.Sabahlaru uyanmak çok zor.Bugün işte bile içim geçecekti neredeyse :) Ayın 9'unda adet olmam gerek.Sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi? Yoksa ben yine psikolojik olarak kendimi hamile mi hissediyorum??? Hepinizden cevap bekliyorum.Tecrübeli melekler cevaplarınızı bekliyorum..

Gerçi hamile olsam bile bu kadar erken belli olmaz herhalde ama...

Hamilelik belirtisi olabilir ,psikolojik de olabilir,handancanın dediği gibi de olurçHer ne olursa olsun dr.a gitmekte fayda var canım.Sağlık bu ihmale gelmez ama hayırlısı olur inşallah :)

Sağolun kızlar.Umarım hamileliğe bağlıdır.O kadar çok istiyorum ki bebk sahibi olmayı.Ama adet olcam gibi.Sivilcelerim çıktı.Hayırlısı olsun bakalım...

Geri