özlem dolu sözler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
özlem dolu sözler
özlem dolu sözler sevgiliye özlem dolu sözler mesajlar sevgiliye mektupları mektubu
Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünkü gülüşünü "çok özledim"

Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık... özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaldıysa...

Yorgunum özlemekten hayalini, ağlarım gözlerimde yaşlar seli bir seni unutmadım yıllardır birde ben ağlarken gittiğini, dayanamamam inan dayanamam buna unutamam bir an dokunamam sana harcanırım uğruna, aldırmadan zamana diyemem dilim varmaz diyemem elveda...

Benden çok uzakta olsanda sana sarılıp dokunamasamda sana sesimi duyuramasamda kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ne kadar özlediğini biliyorum.

Sen hasretimsin, kaderimsin, yaşayamadığım günlerim sevgisine doyamadığım akşam gözlü yarimsin. Seni çok seviyorum...

Bu akşam yine sensizlik düştü içime, bu akşam gözlerin doğdu yüreğime, çekilmez oldu hasretin bedenime, ağladım anılara sessizce bu akşam ölmek istedim yine habersizce...

Seni her özlediğimde kalbime bi yıldız çiziyorum, artık benimde bir gökyüzüm var...

Sesine mevsimlerin eğildiği, gözlerine baharın ağladığı, ağlar gibi gülmeni, dokunuşlar gülecek gibi duran yüzünü özledim

Sana ansızın vuruldum, kavgada yediğim yumruk gibi, hiç acıtmadın, bittiğinde kavga, aynada baktığımda kendime yüreğimde kapanmayacak bir yara olmuş ve sen bitanem uzaktan uzağa sen gülüşler atarken ben bir yarama bir sana bakıp sessizce seni özleyerek ölümü bekliyorum.

Gel desem seviyorum seni, dön desem seni nasıl özledim bir bilsen...

Kaybetme korkusu taa içimdeyken, bekle diyorsun, döneceğim birgün. Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen hergün...

Hasretim rengine siyahmı desem ağarmak bilmiyor sonsuz geceler ya gülerdim ya ölürdüm görsem ömrümden uzansa sensiz geceler...

Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten...

Merhaba hüzün adası, ben duygu gemisi, gecenin katranlığında yanaştım limanına... Yüküm mutluluk, kulak ver bak ne diyor gemide ki ses, özledim seni biriciğim...

Ne geceler bekler sabahı ne taze ölüyü mezar, nede şeytan bir günahı seni beklediğim kadar...

Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde aklına takılırsa uzaklar, birde kulakların çınlarsa amansız, bilki biryerlerde özlenmişsindir...

Zaman geçmezdi inan sana kavuşmanın umudu olmasaydı, can dayanmazdı inan eğer hasret dolu mektuplar olmasaydı, her gece dua ettim tanrıya duysun diye, sana verdiğim sözü tutmaya ömrüm yetsin diye, ölüm gelip almadan önce sana dönmek boynumun borcu, boşuna çekilmedi bunca acı, dayan ne olur biraz daha dayan, bu yalnız geçen akşamları sana, unutturmak boynumun borcu...

Saçlarımı kesip rüzgara atacağım, taki haber götürsün bir gün sana, içimde bir şeytan var diyor ki: "aklına ne gelirse yapsana"

gözlerim baharı görmez oldu tenim güneşi duymaz oldu içimdeki tek özlem sevin gözlerimdeki yaş dinmez oldu...

Seninle el ele gezmek sana sarılıp yıldızları seyretmek gözgöze ağlayıp gülmek yaşamak istediğim son anlar oldu...

Geri