pantolon üzerinden hamile kalınır mı

Ya içimi rahatlatmak için kanda test yaptırmak istedim haftaya pazartesiye randevu aldım o gün ilişkinin üzerinden 28 gün gecmiş olacak kesin sonuc olur mu? Kafayı yedim sanırım en azından kendimi böyle rahatlatmak istedim.
Adet oldum dedin neden şimdi test yapıyosunki üstelik kan testini hemen yaparlar randevuya gerek yokki

Adet oldum dedin neden şimdi test yapıyosunki üstelik kan testini hemen yaparlar randevuya gerek yokki
Ya cidden psikolojikmen hiç iyi değilim bende en azından test yaptırayım içim rahat olsun dedim adet oldumda şu hamilelerde adet oluyormuş ya ondan korktuğum için bu kadar kuruntu yaptım sanırım. 28 gün gectiği için kesin sonuc verir dimi?

Ya cidden psikolojikmen hiç iyi değilim bende en azından test yaptırayım içim rahat olsun dedim adet oldumda şu hamilelerde adet oluyormuş ya ondan korktuğum için bu kadar kuruntu yaptım sanırım. 28 gün gectiği için kesin sonuc verir dimi?
Senin dediğin üzerine görme oda adet gibi yoğun ve kırmızı olmaz testi istediğin zaman yapabilirsin canım

Geri