Paragraf yazıyoruz!

sabah uyanır oyanmaz camdan dışarı baktım gördüğüm manzara beni büyülüyordu.pencerei açtığımda içeriye aşk kokuları sızmaya başladı.. benim için güzel bi gün olacağını düşünüyordum..hemen elime telefonu aldım sevgilimi aradım.. bugünü çok iyi geçirmemizi. birlikte çarşıya gidip gidemeyceğimizi sordum..aldığım cevap beni çok mutlu etmişti vs... :))

hastalık,sevgili, sabah, akşam

hastalık,sevgili, sabah, akşam

hastalık hastası oldum sayende
akşamlar dar gelir bana boğulurum
sabahlar olsun isterim hemen
arar dururum güzel bir sevgili

kitap,pamuk,bilgisayar,alışveriş

KİTAP okurken yavru kedim PaMUK beni hiç rahat bırakmıyor... Ne zaman kitap okusam BİLGİSAYAR başına geçsem yanı başımda.... Sevgimi istedigini biliyorum ama butun vaktimi ona harcayamamki... En iyisi bir daki ALIŞVERİŞimde ona bir arkadas alayım...

OYUNCAK PARK SİMİT HASTA

Oyuncağını kaybetmiş bir çocuk misali hasta ruhum.Bedenim kendini parklara atmak istiyor ,doyasıya çocuklaşmak ,doyasıya coşmak ve simit alıp onu bilezik misali koluma takıp dolaşmak için...

Yankı,gece,hüzün,esrar(gizem anlamındaki:D)...

Yankı,gece,hüzün,esrar(gizem anlamındaki) : ))

Dedektif, gecenin bir yarısı gelen telefonun ardından yatağından hızla kalktı. Arabasına bindiğinde kulağında hala aynı cümle yankılanıyordu: " Maktül, duvara kanıyla sizin adınızı yazmış dedektif." Bu esrarlı ve tüyler ürpertici olay hemen çözülmeliydi. İçini endişeyle beraber derin bir hüzün kapladı. Ölmek üzere olan birinin aklına gelen son insan olmak...

keser- kader- keder- kemer :)

Geri