Parçalı regli oldum ama hamile olabilir miyim ?

• Konbuyu başlatan Fatma 46577846857
  • Başlangıç tarihi
F

Fatma 46577846857

Forum Okuru
Parçalı regli oldum ama hamile olabilir miyim ?

Parçalı regli oldum ama hamile olabilir miyim hamilemiyim ?

Ben dün regli oldum ama hep parçalı bir şekilde geliyor adetim ve sanki böyle karnım şiş gibi hissediyorum psikolojikte olabilir regli olduğum halde sizce hamile olma ihtimalim var mı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Fatma,

Hayatım regl olmuşsun diğer regl olma şeklinden sadece parçalı olması mı farklıydı ? Kaç gün sürdü bu regl normal regl gibi mi oldun. Hiç hamilelik testi yaptın mı bize biraz daha ayrıntılı bilgi vermen mümkün mü hayatım ?

Selamlar Fatma,

Hayatım regl olmuşsun diğer regl olma şeklinden sadece parçalı olması mı farklıydı ? Kaç gün sürdü bu regl normal regl gibi mi oldun. Hiç hamilelik testi yaptın mı bize biraz daha ayrıntılı bilgi vermen mümkün mü hayatım ?
Evet hala reglim devam ediyor bugün 2. Günü hiç hamilelik testi yapmadım. En son 13 aralıkta sürtünmeli ilişkim olmuştu ondada boşalma olmadı ek zaten ondan sonra regli oldum bir daha ilişkim olmadı bu 2. Reglim

Hayatım teste şimdilik gerek yok görünüyor. Sürtünmeli ilişkilerden çok fazla gebelik olmadığı ortada. Zaten benim kanaatimde bu yönde. Eğer üçüncü güne de regl olarak kalkar isen sorun yok demektir. Aslında regli olmuşsun sorun yok hamile olabileceğini düşünmüyorum hayatım. Teste gerek yok.

Hayatım teste şimdilik gerek yok görünüyor. Sürtünmeli ilişkilerden çok fazla gebelik olmadığı ortada. Zaten benim kanaatimde bu yönde. Eğer üçüncü güne de regl olarak kalkar isen sorun yok demektir. Aslında regli olmuşsun sorun yok hamile olabileceğini düşünmüyorum hayatım. Teste gerek yok.
Sürtünmeden sonra ikinciye regli oluyorum aralıkta oldum ocaktada oldum buna rağmen ihtimal olarak hamilelik var diyor musunuz

Yahu hayatım böyle bi ihtimal YOK ! iki kere regl olmuşsun hamile olma ihtimalin yok. Aynı şeyi değişik şekillerde sormanın da bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Böyle hamilelik olmaz. Melekler Mekanında ANNE OLMAK İSTEYEN bir çok insan var. Tam anlamı ile karı kocalar ve bebekleri olmuyor. Lütfen bu durumunuzu bilgisizliğinize veriyorum ama böyle hamilelik olmaz oluşamaz.

Geri