Pastel fondöten 402 nasıl kızlar bilgi istiyorum

W

White face

Forum Okuru
Pastel fondöten 402 nasıl kızlar bilgi istiyorum

Pastel fondöten 402 kullananlar melek kadınlar kulübü pastel fondöten 402 gratis forum'da.​

Sevgili site sakinleri kapatıcılığı yüksek olan bir fondöten arıyorum da pastel fondöten 402 sanırım aradığım olabilir. Pastel fondöten 402 nasıl sizce kullananlara sormak istiyorum açıkçası. Biraz açık tenliyim ve açık tenlilere bu numara olurmuş sanıyorum bir de cildimde gözenekler ve birkaç sivilce lekesi var kapatıcılığı yüksek ise ben de almak istiyorum bunu. En uygun nereden alabilirim kızlar yardım?

Merhabalar
Pastel fondöten 402 ürünü kapatıcılığı fazla olduğu için çok tercih edilen bir ürün. Gözenekleri lekeleri kısacası cildinizde bulunan görünümleri tamamen gizler ve bu özelliği de çekici olmasına neden olur. Özellikle açık tenli iseniz zaten 402 ürünü size çok uygun olacağını düşünüyorum. Ya da bir seçenek daha var bu da 401 olabilir. Bir deneyin derim. Yumuşak dokusu yüzde çok fondöten varmış hissi vermeyen bir ürün olan pastel fondöten 402 kadınların vazgeçilmezi. Cildinizin tipini belirtmemissiniz ama yağlı cilde sahip olanlar da pastel fondöten 402 yi tercih edebilirler. Hafifliği dokusu harika bir ürün diyebilirim yorumlara baktığımız zaman. Severek kullanacak ve memnun kalacağınızı düşünüyorum. Cildinizin üzerinde dediğim gibi çok hafif duracak rahatsız etmeyecek uzun saatler sonunda bile cildiniz harika bir görünümde olacak.

Cilt tipinize göre fondöten nasıl seçilir? Bunu en iyi aşağıdaki linki inceleyerek anlayabilirsiniz. "Cilt tipinize göre fondöten seçimi" hemen aşağıdaki linkten konumuzu inceleyebilirsiniz.

Geri