Patlamış mısır sivilce yapar mı cok canım çekiyor

• Konbuyu başlatan Yektaozz
  • Başlangıç tarihi
Y

Yektaozz

Forum Okuru
Patlamış mısır sivilce yapar mı cok canım çekiyor

Patlamış mısır sivilce yapar mı melek kadınlar kulübü yağsız tuzsuz patlamış mısır sivilce forum'da.​

Patlamış mısırı çok seviyorum şuanda da 12 haftalık hamileyim acayip canım çekiyor cildimde sivilce filan yapar mı acaba? Ya da hamileyim bir zararı olur mu? Patlamış mısır sivilce yapar mı yağsız tuzsuz da olsa. Aslında tuzsuz yağsız da bir şeye benzemiyor hani o sinemalarda satılan patlamış mısırın tadını alamıyorum. O koku ve tat biraz yağ ve tuzdan kaynaklı. Sivilce de hemen çıkar bende nasıl yapsam bilemedim arkadaşlar. Cildim çok yağlı olduğu için sivilce akne eksik olmaz yüzümden. Siz mısırı nasıl patlatiyorsunuz? Ya kocaman bir leğen olsa yerim ben patlamış mısırı o kadar seviyorum dogrusu.

images (4).jpeg

Merhabalar
Patlamış mısır kim sevmez ki hele patlamış mısır deyince herkesin aklına sinema keyfi gelir galiba. Ya da benim aklıma yerli malı haftası da geliyor küçükken yerli malı haftası deyince meyve yanında annem mısır patlatır poşetle gönderirdi beni. Patlamış mısır her yaş sever diye düşünüyorum. Şimdi bile canım çekti valla. Bence aşeriyorsanız hemen yapın. Canınız hamileyken çekmesi ayrı bir şey bişey olacağını düşünmüyorum. Sivilce de cikiversin ne olacak:)

"Patlamış mısır sivilce yapar mı"​

Patlamış mısır sivilce yapmaz sivilce yapan şeyler yağlı yiyeceklerdir. Yani siz mısırı patlatırken yağı fazla koyarsanız bu sivilce yapabilir. Ama işte dediğiniz gibi tuzsuz yağsız da bir tadı kayboluyor sanki mısırın. O zaman şöyle yapabilirsiniz. Mısırı patlatırken yağını bir tık az koyun siz. Mısır aslında yüksek oranda OMEGA 6 içerir. Biraz yağsız yaparsanız çok da faydalı olur diye düşünüyorum bebeğiniz ve sizin icin.

Patlamış mısır en iyi nasıl yapılır tarif arayan arkadaşlarımız varsa aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "Patlamış mısır nasıl yapılır" hemen yazımızı inceleyebilirsiniz.

Patlamış mısır sivilce yapar mı melek kadınlar kulübü yağsız tuzsuz patlamış mısır sivilce forum'da.​

Patlamış mısırı çok seviyorum şuanda da 12 haftalık hamileyim acayip canım çekiyor cildimde sivilce filan yapar mı acaba? Ya da hamileyim bir zararı olur mu? Patlamış mısır sivilce yapar mı yağsız tuzsuz da olsa. Aslında tuzsuz yağsız da bir şeye benzemiyor hani o sinemalarda satılan patlamış mısırın tadını alamıyorum. O koku ve tat biraz yağ ve tuzdan kaynaklı. Sivilce de hemen çıkar bende nasıl yapsam bilemedim arkadaşlar. Cildim çok yağlı olduğu için sivilce akne eksik olmaz yüzümden. Siz mısırı nasıl patlatiyorsunuz? Ya kocaman bir leğen olsa yerim ben patlamış mısırı o kadar seviyorum dogrusu.
Çok sık yenirse yapar, ama birazda cilt tipine bağlı, yağlı ise cildin daha çok yapar

Benzer Diğer Konularımız !

Geri