Pembe kahverengi lekelenme yardimci olu lütven

Ercannazli17

Yeni Üye
Üye
Pembe kahverengi lekelenme yardimci olu lütven
2 haziranda bende pembe ve sonra kahverengi lekelenme oldu 1 gün sürdu adet günümde gecti yerlesme kanamasi mi acaba diye düşünüyorum 6 gün gecti hala adet gormedim sol tarafta agrilarim var ama şidetli degil karin bolgesinde yanma hissi halsizlik var 2 gun once test yaptim negatif cikti kafam karışık ne olur arkadaşlar ablalarim bana yardimci olur bu ilk kez başima geldi

2 haziranda bende pembe ve sonra kahverengi lekelenme oldu 1 gün sürdu adet günümde gecti yerlesme kanamasi mi acaba diye düşünüyorum 6 gün gecti hala adet gormedim sol tarafta agrilarim var ama şidetli degil karin bolgesinde yanma hissi halsizlik var 2 gun once test yaptim negatif cikti kafam karışık ne olur arkadaşlar ablalarim bana yardimci olur bu ilk kez başima geldi
Merhabalar muhtemelen mevsim geçişi, engeksiyon, stres, psikolojik etkenlerden dolayı bu durumu yaşıyor olabilirsiniz. Testi bir de beta hcg yani kan testi olarak tekrarlarsanız değerlerinize göre gebe olup olmadığınız anlaşılacaktır. Ama günümüz de idrar yolu ile yapılan testler de oldukça güvenilir ve kesin sonuçlar vermektedir. Muhtemelen gebe olmayabilirsiniz ama yine de kafanız da kuşku kalmaması adına kan testi yaptırın

Geri