Pembe saç renkleri ve modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Pembe saç renkleri ve modelleri
Pembe saç modası, pembe saç renkleri, pembe saç balyaj modelleri, ile sizlerleyiz. Bayanlar için saçlar en önemli bir nevi aksesuardır. İlk bakışta göze çarpan saçlar sizin duruşunuzu ve tarzınızı belirler.

Her sene saç modasın da farklı saç kesimleri ve saç renkleri yerini almaya devam ediyor. İşte onlardan biri daha.. Pembe saç modası bayanlar arasın da hızla yayılıyor. Marjinal bir görüntü veren ve cesaretli bayanların seçimi pembe saç renkleri, bu yaza damgasını vuracak.

Pembe saç kesimleri ve modelleri ile ilgili görsel örnekleri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.

İlkbahar yaz aylarının trend saç rengi blorange konumuzu sizlerle daha önce paylaşmıştık. Yaz aylarına uygun şeftali tonlarından oluşan blorange saç rengini tercih eden bayanlardın da oldukça fazla olduğunu biliyoruz.

Bundan yıllar önce pembe, mavi mor saç renkleri moda olacak deseler sanırım inanmazdım. Yada bu tür saç renklerini tercih eden bayanların genel de ünlülerin olduğunu düşünürdüm. Ama artık çarşıda pazarda gezerken bile renkli saç modasına uyup ta saçlarını farklı renklere boyatan bayanları gördüğüm de yadırgamayı bırakın ben bile cesaret etsem boyatırım diyorum.:)

Öncelikle cesaretinden ötürü marjinal bayanlarımızı kutluyor ve sizlere pembe saç renkleri, pembe ton saçlar, pembe sarı saç modelleri ile ilgili görselleri paylaşıyorum.

913b7171d2506d2e83fb252f513bf071.JPG
125933__pink-hair_p.JPG
12479162_451263125071666_2119835223_n.JPG
acik-pembe-sac-rengi.JPG
f70efcf33b45575841f17735a46e436e.JPG
paste-pembe-sac-renkleri-ve-modelleri-2017.JPG
pembe-ombre-sac-modeli2.JPG
pembe-sac-rengi.JPG
pembe-sac-rengi-modeller-4.JPG
pembe-saç-rengi.JPG
toz-pembe-sac-rengi-nasil-elde-edilir.JPG

Geri