Philips lumea lazer ile epilasyon yapanlar yorum bekliyorum

P

Philipslumea

Forum Okuru
Philips lumea lazer ile epilasyon yapanlar yorum bekliyorum

Philips lumea yorumlar melek kadınlar kulübü Philips lumea fiyat forumda.​

Arkadaşlar ben bir süre lazere gittim ama yarım kaldı memnun kalmadım evde ev konforunda lazer yapmak istiyorum kendime. Hem kız kardeşim de faydalanır aldığımda. Size sormak istiyorum da Philips lumea lazer epilasyon hakkında bilgisi olan var mı?

Merhabalar
Philips marka olarak en iyi markalardan biri biraz pahalı ama değecek inanın. Ürünleri çok kaliteli yıllarca da kullanabiliyorsunuz. Philips lumea yorumlara baktığımızda ev konforunda yapılabilecek lazer epilasyon imkanı sunuyor size. Philips lumea ile düzenli kullanım sonrasında özellikle 3-4 ay sonrasında kalıcı ve etkili bir epilasyon yöntemi. Philips lumea lazer epilasyon hassas bölgelerde bile hem etkili bir yöntem ve aynı zamanda kablosuz bir sekilde kullanılabilmektedir. Özellikle 12 uygulama sonrasında bacaklarda %78, bikini bölgesinde %65, koltuk altlarında ise %65 azalma olacaktır.

Dilerseniz Philips lumea hakkında aşağıdaki linki de inceleyebilirsiniz. "Philips lumea kullananlar memnun musunuz?" Konusu hakkında kullananlar ne derece memnunlar inceleyebilirsiniz.

Geri