polikistik overim ve yumurta tembelliğim vvar ..

hilal17

Yeni Üye
Üye
polikistik overim ve yumurta tembelliğim vvar ..
merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım . yazılanları görünce insan tuhaf oluyor . Allah herkesin gnlüne göre versin inşallahh . kucagndan bebeğini ekst etmesin gerçekten çok zor . bende de polikistik over vaar ve ayrıyetten yumurtalıkalrımda tembellikte var . 40 45 gün geçior adetim . en on 29 nisanda adet oldum ve 2 mayısta bitti .temmuzdayız ve benden 4 gn önce kahve rengi lekelenlemer geldi sonrasında pembe bir kan sonrasnda ise sogan suyu içtim kanamam oluştu ama çok az . sogan suyu içtiğimde kanamamı görüyrdum . ve bende kendimi bildim bieli adet dzensizliğim vardı . en sonunda dün hastaneye gittim ve yumurtalıklarımda tembelik oldugunu ayriyetten polikistik over oldugunu öğrendim . adetimin basladıgını söyledi . çok fazla kilom yok fakat yine de biraz kilo vermemi söyleedi . nişanlıyım bu arada 6 7 ay sonra düğünüm var . ve bu şekilde çocugun olmaz dedi bana doktor ok zor dedi . hemen çocuk istiyormusun evlenince dedi nişanlım hemen istiyor dedim . ilaç tedavisine baslayalım o zaman evlenene kadar dedi . hstalıgın var kanda diye sordugunda kan da yok diye bliyorum ama fmf hastasıyım dedim . ve onu duyduktan snra fmfn varsa kesinlikle veremem bu ilacı sana yan etki çok yapar dedi . sgara da kullanıyorsun dedi vermedi . pazartesi günüe dahiliyeye rendavu adım insülin direncime bakılıp ilaç vericekler zayıflamama yardımcı ilaçlr ve tedavi için ilaç eklicekler sanırım hastalıgıma göre . ama ben çok korkuyrum . nişanlım da çocuk çok istiyor acaba çocugum olur mu bende çok seviyorum bebekleri . bende çok istiyorum . ama dünden beri kendime güvenim gitti ve kendimden uzaklaştım resmen. zaten psikolojk sornlarım vardı bu da üstüne gelince ben çöktüm grçekten. yasım daha çok genc ve benim karsılastıgım durum hiç iç acıcı değil . sizce hamile kalabilr miyim arkadaslar bana yardım edin :(

Geri