Porland yeni koleksiyonu gördünüz mü?

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Porland yeni koleksiyonu gördünüz mü?
Ev dekorasyonlarında yemek takımları, tabaklar, kahvaltı takımları, salata tabakları, bardaklarıyla ünlü bir markadan bahsetmek istiyorum sizlere bugün. Porland genç kızların rüyalarını süsleyen pek çok farklı model çeşitliliğiyle karşınızda ye alıyor. Masalarınız süsleyen birçok örnek ile sizlerin istediğiniz görsel estetiği sunacak olan Porland tarz farkını sofralarınıza davet edebilmektedir. Birbirinden çeşitli örnekleriyle sizlerin beğeneceğiniz sunumları gerçekleştirmenizi sağlayacak olan Porland takımlar yemek düzenlerinizde sil baştan bir yeniliğe merhaba diyebilmenize yardımcı olabilmektedir.

Yemek davetlerinizde artık sunumlarım nasıl acaba diye merak içinde kalmaktan vazgeçeceksiniz. Sizi asla yarı yolda bırakmayacak olan Porland yemek takımları ya da kahvaltı takımları, tabaklar, baraklar,… kısacası mutfağınızda her ne eksik ise kısa zamanda tamamlayabilirsiniz. Düz renkli, tarz yaratacak vintage modelli ya da benekli modeller ile vitrinleri süsleyen en tarz görünümlere bu takımlarla kavuşabileceksiniz. Kayık tabak formu, düz yuvarlak ya da hafif çukurumsu tabak modelleriyle takımları bütünleyici yaklaşan Porland koleksiyonu yeni trend görünümleriyle birçok markayı geride bırakabilmektedir.

En güzel sunumlarınızı çeyizinizde yer alsın isteyeceğiniz Porland takımlarla gerçekleştirme hayaliniz gerçek olabilir. Birçok fiyat seçeneğiyle sizleri büyüleyen en özel koleksiyonlardan biri olan Porland modellerinden önerileri resim galerime ekleyerek farkı hissetmenize yarımcı olmaya çalıştım. Siz de böylesine görünümleri yemek odası dekorasyonunuda görmekten mutlu olmak istiyorsanız tercihinizi bu markadan yana kullanabilirsiniz.

English Home, Schafer, Karaca Home, Tefal gibi pek çok kaliteli marka mutfak ürünleriyle göz dolduruculuğu hak eden konumuyla sizleri memnun edebilmektedir. Kaliteyi mutfağıma kadar davet etmek benim de hakkım diyorsanız Porland fiyatlarını öğrenebilmek adına web site ya da mağaza ziyaretini kısa zamanda gerçekleştirme tercihinde bulunabilirsiniz.

635820790827804017.jpg
f8ca3bfa0254a2e06d236744de22db4a56c.jpg
FIRSTCLASS-43-PARCA-KAHVALTI-TAKIMI-SOKFIYAT-030__50496486_0.jpg
kutahya-porsele-cicek-desenli-kahvalti-takimi_4361_2.jpg
yeni-sezon-porland-porselen-yemek-takimlari-fotograflari.jpg

Geri