preseed kullanan var mı ?

yude

Yeni Üye
Üye
preseed kullanan var mı ?
preseed kullananlar preseedle hamile kalanlar orgametril kullanırken hamile kalınırmı
merhaba arkadaşlar ben bu sıtenın yenı uyesıyım sızlere sormak ıstedıgım preseed jel kullanan var mı aranızda bu jelın hamıle kalmaya yardımcı oldugunu duydum eger kullanan varsa sonuclarını yazarsanız sevınırım:hmm::hmm::hmm::hmm:

canım ben kullandım ve bikaç arkadaş daha kullandı benim buradan 3arkadaşım preseedle hamile kaldı beni soracak olursan eğer ben düzenli kullanmadım onun için etkinliği konusunda kendi adıma bişi diyemem fakat kullanmadan önce çok araştırdım baya kullanıp sonuç alan var.İnşallah sende en kısa zamanda bebeğine kavuşursun ...

cnm cevapladıgın ıcın tesekkur ederım rabbım hepımıze nasıp etsın ınsallah

canım merhabalar,,
preseedii inan o kadar çok araştırdımkii anlatamam..
en sonunda bende almaya karar verdim ve aldım,,,
benim eşimde sperm sayısı azlığı var bu jelde serm azlığında, spermlerin daha uzun süre yaşamasında, vee hızında olumlu sonuçlar doğuruyormuş..
böye olunca bende geçen ay kullandım ama olmadı..
yılmayacağım ve bu aydaa kullanacağım...
nedensee preseede inanılmaz güveniyorum....
ben 3 yıllık evliyim,,
1,5 senedir bebek düşünüyoruz,,
kontrollerimiz yapıldı bende bişey çıkmadı ..
3 aydır eşim ne vitaminler kullanıyor anlatamam...
evicap
zinko
folbiol
ginseng
çakşır otu
bal+tarçın+zencefil+anason+rezene+karanfil
haftada 3 gün bakliyat
her sabah taze sıkılmış havuç +yer elması+pancar+elma
bol bol portakal
haftada 1-2 kere balık
akşam yemeklerinde bol yeşillikli salata
her akşam fındık,fıstık,badem,çekirdek,incir,kayısı kurusu......
anlayacağın kendimi buna adadım,,,
yavrularımız için herşeye razıyım,,,

cnm cvp ıcın saol oncelıkle tabıkı hersey ınanmakla baslıor benım esımınde hareketlı sperm sayısı cok dusuk bende jelın sıparısını verdım beklıyorum kısmetse bu ay baslayacagım dun bır doktorla gorustum senın tedavısız hamıle kalman zor dedı ıkı tup bebek denemem var negatıfle sonuclanan tabı doktorun kotusune dusunce bırazda negatıfle sonuclanması dogal oldu sımdı nısan gıbı tekrar dusunuyorum tup bebek ama o zamana kadar denıyecegım allahtan umıt kesılmez belkı rabbım bızede nasıp eder allahım hepımızın kucaklarını doldursun

Geri