Prezervatifin yırtık olmasından şüpheleniyoruz acaba hamilemiyim

Aykalker

Yeni Üye
Üye
Prezervatifin yırtık olmasından şüpheleniyoruz acaba hamilemiyim
Erkek arkadaşımla 3 hafta önce ilişkiye girdim kondomu yırtık hissettiğini söyledi ama detaylı değil sadece ucuna baktım yırtık değildi sonradan hamilelikten şüphelendim Regl günüm dündü bugün 2. Günü ve hala olmadım bu akşam gebelik testi yaptım negatif çıktı ama hala çok şüpheleniyorum 3. Hafta gebelik belirtilerinden yaşıyorum bugün de bir kaç damla kan geldi implantasyon kanaması dedikleri gibi adet oldum sandım ama gerisi gelmedi adet olmak için bir sürü yöntem denedim soğan kabuğu ve maydanoz kaynatıp içtim hala olmadım ailem duyar hayatım mahvolur diye çok korkuyorum tıpa hazırlanıyorum hayatımı mahvetmek istemiyorum nolur yardımcı olun

Prezervatif sorunlu değilse hamile kalmazsınız. Test sonucunuzda negatif çıkmış. Muhtemelen kafaya çok taktığınız için stresten kanamanızın miktarı az olmuş. Ben hamile olduğunuzu düşünmüyorum. Pazartesi yinede tedbir amaçlı gebelik testi yapın.

Prezervatif sorunlu değilse hamile kalmazsınız. Test sonucunuzda negatif çıkmış. Muhtemelen kafaya çok taktığınız için stresten kanamanızın miktarı az olmuş. Ben hamile olduğunuzu düşünmüyorum. Pazartesi yinede tedbir amaçlı gebelik testi yapın.
Çok teşekkür ederim bu sabah adet oldum çok rahatladım ‍♀️ Sorun kalmadı

Geri