Prezervatifle ilişki sonrası kanama yaşayanlar hamile miyim yardım lütfen

Asıl siz hakkınızı helal edin. Sanırım anlatamadım özür dileyerek tekrar soruyorum. İlişkilerden sonra adet gördüm 10 gün sürer normalde 10 gün sürdü. Fakat adet sonrası 3-4gün boyunca kahverengi lekelenme geldi bunun nedeni nedir sizce onu merak ediyorum. İlişkilerim prezervatifle oldu evet ama yine de gözden kaçırma ihtimalini de göz önünde bulundurarak bu yaşadığım durumun sebebini merak ediyorum. Allah razı olsun teşekkür ederim şimdiden
Yani adetim 10.günde biterdi normalde ama 11-12-13-14 de de hafif küçük kahverengi lekelenme yaşadım bundan dolayı korktum bunun gebelikle bir bağlantısı olabilir mi? Dış gebelik veya?? Bu lekelenmezlerse sonra huylanıp idrarda erken gebelik testi yaptım ve sonuç negatif çıktı. En son ilişkiden 17gün geçmişti. Üstüne adette gördüm ama 11-12-13 günlerinde kahverengi lekelenme gördüğüm için korktum Umarım anlatabilmişimdir kafama takılan ilişki sonrası gelen kanama değil ondan sonra zaten üzerinde günümde adet gördüm ama farklı zamanlarda bu ay birden fazla ilişkim oldu. Adet oldum ama adetim 10.günde bitemedi. 10günden sonra 3-4 Kahverengi minik lekeler gelmeye devam etti asıl bunu sormak istemiştim. Birisiyle konuştum hcg baktırın dış gebelik veya yerleşme kanaması ya da hormonal bozukluk olabilir diye cevap verince ben baya bir korktum. Dış gebelikte olsa normal gebelikte olsa yapmış olduğum idrsr testinde çıkmaz mıydı? Sizce bu kadar uzun sürmesi dönemsel midir? Umarım sizi sıkmadan anlatabilmişimdir
Bu arada lekelenme devam etmedi yani 14.günden sonra kesildi sonlandı bunu da yazayım burada da okuduğum bir yazıda bu yaşadığım durumun sebepleri arasında dış gebelik yazıyor ama bilemedim dış gebelik olsaydı yaptığım erken idrar tahlilinde çıkmaz mıydı lütfen aydınlatın nolur yardımcı olun
Buna benzer bir sorun daha var onu da cevaplandıracağım ama üç aşağı beş yukarı aynı şeylerin etrafında dönüp durmuşsunuz. Hamilelik yok hayatım ben hamilelik yönünde bir risk olduğuna kesinlikle kanaat getirmedim. Umarım ben de anlatabilmişimdir. Kafanda deli sorular var hamilelikle alakalı olsa hamilelik testinde çıkartı çok takıntı durumunda isen lütfen beta hcg testi yaptırt.

Sevgiler. Yüzde yüz hamilelik yok yaptırt göreceksin hayatım.

Buna benzer bir sorun daha var onu da cevaplandıracağım ama üç aşağı beş yukarı aynı şeylerin etrafında dönüp durmuşsunuz. Hamilelik yok hayatım ben hamilelik yönünde bir risk olduğuna kesinlikle kanaat getirmedim. Umarım ben de anlatabilmişimdir. Kafanda deli sorular var hamilelikle alakalı olsa hamilelik testinde çıkartı çok takıntı durumunda isen lütfen beta hcg testi yaptırt.

Sevgiler. Yüzde yüz hamilelik yok yaptırt göreceksin hayatım.

Allah razı olsun sizden. Adetim 10 gün sürüyor bu zaman zarfında ilişki olmadı zaten adetim 13-14. Güne sarkınca korktum açıkçası. Dönemsel olarak bu yaşamış olduğum normal mi sonuçta 10 gün boyunca normal döngüm gibi adet oldum. Sadece üç dört gün daha hafif lekelenme devam etti adet lekelenmesi bundan eminim çünkü dediğim gibi her hangi bir ilişki olmadı. Adetten önceydi. 10günden fazla sürmesi beni korkuttu ama net cevap vermişsiniz cok teşekkür ediyorum. Aslında bende mantıksal olarak eminim dikkatli korunarak ilişki oldu ama gözden kaçan bir şey vs ihtimaline karşı. Birde dediğim gibi birisi dış gebelik olabilir diyerek beni korkuttu açıkçası. Adetim bazen 11.günde de leke şeklinde devam ediyordu ama ilk kez 13-14 günde gelmeye devam. Bu durumun sebebi ne olabilir sizce dediğim gibi dönemsel midir kullandığım kan ilaçları içtiğim ağrı kesiciler olabilir mi sebebi peki ? Birde son olarak dış gebelik olsa dahi yaptığım idrar testinde pozitif çıkar mıydı. Testi yaptığımda ilişkinin üzerinden 17gün geçmişti ve adet oldum fakat dediğim gibi uzun sürdüğü için 10.günde bitmesi gerekirken 13-14 güne sarktığı için korktum. Hakkınızı helal edin

Normal hayatım normal lekelenmeye takılıyorsun bir çok şey yazıyorsun ama durum bu. Prezervatif ile hamile kalma ihtimalin sıfır tabiki yırtılıp delinmedi ise mantık dışı yani gözden kaçacak bir durum yok. Dış gebeliğin normal hamilelik ile belirtisi aynıdır ki yine idrar testinde de çıkacaktı. Sende negatif görünmüş. Boşuna stres yapmaaaa :D:D hamişlik mamişlik yok. Gebe olsan kapı gibi görürdün bu kadar süre geçmiş. Kuruntu hatta takıntı yapıyorsun :) Helal olsun gülüm.

ne tatlısınız gerçekten çok çok sağolun.. diyecek bir şey bulamıyorum Allah gönlünüze göre versin inşallah içimi rahatlatıp yol gösterdiğiniz için teşekkür ederim ❤️

Hayatım rahatla diye değil de doğrular diye söyledim yok sa ne ise o doğruya doğru sıkıntı olsa söylerdim sana hayatım. Rahat ol relax ol .

Geri