Priorin şampuan hakkında yorumlarınızı bekliyorum

• Konbuyu başlatan Hayalim gerçek oldu
  • Başlangıç tarihi
H

Hayalim gerçek oldu

Forum Okuru
Priorin şampuan hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Priorin kullananlar melek kadınlar kulübü priorin sampuan kullananlar forum'da.​

Saç dökülmesi konusunda bircok şey denedim ama yanlış seçimlerdi diye düşünüyorum su sıralar bir ürün buldum. Priorin sampuan kullananlardan bu konuda özellikle mesaj bekliyorum. Acaba nasıl bir şampuan merak ediyorum acaba alıp kullandığımda faydasını görebilir miyim priorin şampuan nereden alabilirim fiyatı konusunda bilginiz varsa bu konuda da yardım bekliyorum.

Merhabalar
Saç dökülmesine karşı denediginiz yöntemler de çok önemli sadece belki şampuan ile olacak bir iş değildir bunun yanında ekstra bakımlar da istiyor saçlarımız. Eğer tamamen dökülen saçlarınız yoksa yani kellik gibi priorin şampuan yorumları çok güzel. Düzenli kullanıldığında güzel sonuclar verebilen bir ürün oldugu söyleniyor. Ürünü uzun zaman kullandıktan sonra yine saçlar dokulmeye devam ediyorsa bir kan değerlerinize baktirmanizi öneririm. Ürün saç dökülmesini tamamen kesmeyebilir ama azaltacağını düşünüyorum yorumlara bakarak da bunu anlayabiliyoruz. Özellikle yağlı saçlara sahip olanlara öneriyoruz Trendyol da 54 lira fiyat ile satılmakta dilerseniz alabilirsiniz.

Saç dökülmesinin önemli nedenlerinden biri de stres. Stresin saç dökülmesine ne gibi etkileri olur? "Stres ve saç dökülmesi" konumuzu incelemek için aşağıda linki tıklamanız yeterli olacaktır.

Geri