Rahim duvarında kanamam var düşük riskim var mı ?

ruyakcbs

Yeni Üye
Üye
Rahim duvarında kanamam var düşük riskim var mı ?
Merhaba hanımlar 5 haftalık gebeyim milimlik rahim duvarinda kanamalar varmış kesede bir sikinti yok düşük riskim varmi çok korkuyorum

Selamlar hayatım öncelikle geçmiş olsun. Hiç ama hiç vakit kaybetmeden doktorunla görüşmen gerekiyor. Her türlü kanama düşük riski taşımaktadır. Doktorun tavsiyesi ile verilen ilaçların tamamını eksiksiz olarak kullanman gerekiyor geçmiş olsun hayatım. Dikkat et lütfen.

Selamlar hayatım öncelikle geçmiş olsun. Hiç ama hiç vakit kaybetmeden doktorunla görüşmen gerekiyor. Her türlü kanama düşük riski taşımaktadır. Doktorun tavsiyesi ile verilen ilaçların tamamını eksiksiz olarak kullanman gerekiyor geçmiş olsun hayatım. Dikkat et lütfen.
Çok teşekkür ederim benim kanama gelmiyor sadece us de rahim duvarında milimlik kanlar varmış normalde herhangi bir kanamam olmadı çok şükür fitil verdiler ama

Çok teşekkür ederim benim kanama gelmiyor sadece us de rahim duvarında milimlik kanlar varmış normalde herhangi bir kanamam olmadı çok şükür fitil verdiler ama
Tamam hayatım geçmişler olsun. Lütfen, kendi başına atadan dededen kalma " işte şunu yap iyi gelir " şeklindeki hiç bir şeye itibar etme. Doktorun ne diyorsa dinlenme fitil vs kullan hayatı. Rabbim'in izni ile hiç bir şey olmaz inşallah.

Geri