Redox-c saçları uzatır mı saçlara bakım yapar mı?

• Konbuyu başlatan Asliburdur
  • Başlangıç tarihi
A

Asliburdur

Forum Okuru
Redox-c saçları uzatır mı saçlara bakım yapar mı?

Redox c saça faydaları melek kadınlar kulübü redox c saça nasıl kullanılır forum'da.​

Kızlar saçlarım aşırı yıpranmış şekilde saçlarımı nasıl ayağa kaldıracağım nasıl canlandıracağı mıyım bilmiyorum ama net de bir şey gördüm saç maskesi özellikle saça çok iyi geldiği söylenen redox-c nasıl kullanabilirim saçım için. Redox C saça faydaları nelerdir ve sadece redox-c mi kullanmalıyım yoksa farklı şeylerde mi eklemeliyim bu saç maskesi ne bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Merhabalar
Saçların ihtiyaç duyduğu vitaminleri vermezsek saçlarımıza bakım uygulamazsa eğer zamanla dökülmeden artacak kırılmalar kopmalar yıpranmalar fazlalasacaktir.her konuda olduğu gibi özellikle 30 yaşından sonra bakımları artırmamız şart. Saç bakımında özellikle redox c yi onermekteler. Ama sadece bu değil bunun yanında bazı kullanacağınız vitaminlerle minerallerle saçlarınızı besleyebilirsiniz.

"Redox c saça faydaları"​

• Bakımsız kalan saçlara bakım sağlar
  • Saçları gürleştirir
  • Saçların daha sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlar
  • Redox-c saç köklerini uyarır ve saç köklerini besler
  • 1 ay sonunda saçlarınız hiç olmadığı kadar bakımlı hale gelir
Tabii ki redox c ile değil bunun yanında doğal zeytinyağı badem yağı eczaneden alabileceğiniz evigen ampul yine eczaneden alabileceğiniz bepanten ampul ile bomba bir karışım hazırlayabilirsiniz. 3 ampül markasından 2'şer adet ampulü bir kaba kırın ve boşalt 50 gram doğal zeytinyağı 3 çay kaşığı badem yağı bunların hepsini karıştırın saçlarınıza sürün saçlarınızı streç film ile kapatın 6-7 saat kadar bu saçımızda kalsın sonrasında saçınızı yıkayın dediğim gibi 2 aya kalmadan saçlarınızdaki farklılığı siz de göreceksiniz. Bunu haftada bir 10 günde bir uygulayabilirsiniz.

Hint yağı ile ilgili de saçlara iyi geldiği yönünde yazılar okuyoruz bir önemli yazıyı da ben sizin için paylaşmak istiyorum "Hint yağı saçlara iyi gelir mi ben de kullanmak istiyorum da" konumuzu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri