Regaip kandili için mesajlar var mı?

• Konbuyu başlatan Peygamberinyolundan
  • Başlangıç tarihi
P

Peygamberinyolundan

Forum Okuru
Regaip kandili için mesajlar var mı?

Regaip kandili mesajları melek kadınlar kulübü Regaip kandili ne zaman forum'da.​

Üç ayların ilk kandili Regaip kandili için hazır mesajlar var mı? Yarın regaip kandili inşallah Allah dualarınızı kabul etsin bana hazır güzel regaip kandili mesajları varsa gönderebilir misiniz? Bu mübarek üç aylar içinde bolca dua edelim rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. Ramazan'a da az kalmış oluyor adım adım yaklaşıyoruz inşallah.

images (1).jpeg

Merhabalar
Regaip kandilinin önemi biz müslümanlar için çok büyük resmen üç aylara girmiş bulunuyoruz. Bu üç aylar tüm müslüman alemine hayır bereket mağfiret eylesin. Regaip kandilinin önemi Recep ayının ilk cuma gecesidir. Regaip samimi bir kalple Allah'a yönelmek, mağfiret dilemek, Allah'tan dilemek, dua etmektir. Artık özel günleri de mesaj şeklinde yapar olduk. Sizin için en güzel özel regaip kandil mesajları paylaşmak istiyorum.

"Regaip kandili mesajları"​

• Regaib, istemek demek; o halde bağışlanmak isteriz ya Rab... Kandiliniz mübarek olsun.
  • Ramazan ayının habercisi üç ayların ilk Kandil gecesi olan Regaip Kandilimiz hayırlara vesile olsun.
  • Ramazan ayının müjdecisi, mübarek üç ayların ilk Kandil gecesi olan Regaip Kandili mübarek olsun.
  • Arzu ettiğimiz tüm dua ve dileklerin kabul olacağı bir kandil olsun.
  • Bu mübarek Regaip kandil günü hürmetine Rabbim dualarımızı kabul eylesin. Kandilimiz mübarek olsun.
  • Sizin, ailenizin ve tüm İslam aleminin Regaip kandilini tebrik ediyorum.
  • Ey bu sonsuz alemleri bir zerreden var eden, Ey bu sonsuz nimetleri, kullarına yar eden, Bizleri Cennetine nail eyle.
  • Tabiat baharla dirilirken üç ayların da ruhumuza bahar ve diriliş olsun. Ragbetimiz Allah ve Resulünün yoluna olsun. Kandiliniz mübarek olsun.
  • Rabbimden, çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Kandiliniz mübarek olsun.
Dilerseniz aşağıdaki linkten Regaip kandilinde neler yapılır nasıl ibadet edilir öğrenebilirsiniz. "Bu gece regaip kandili ne yapmalı" linkten inceleyebilirsiniz.

Geri