reglime 2 gün kala beta testi yaptım

L

lylcrn35

Forum Okuru
reglime 2 gün kala beta testi yaptım
geçen ayın 13 ünde adet oldum.bu ayın 11 inde beta testi yaptım sonuç 0.100 çıktı.aynı gün idrar testi de yaptım oda negatif.beta testini ilişkiden 13 gün sonra yaptım .testide reglime 2 gün kala yaptım.ama hala adet olmadım.acama yine yapmalımıyım.yoksa kesin negatifmi sonuç.lütfen yardım edin.sürtünme yolu ile birliktelik oldu.olup olmadığından da emin değilkim:( lütfen bana yardım edin:(

Daha önce de buna benzer bir soru var dı oradada belirtmiştim. Bu durumda hamile değilsiniz adetinizin gecikmesinin başka nedenleri olabilir. Adetinize iki gün kala kan testi yaptırmışsınız ve zaten negatif çıkmış kesinlikle hamilelik yok bilginiz olsun. Adet olacaksınız muhtemelen.

Daha önce de buna benzer bir soru var dı oradada belirtmiştim. Bu durumda hamile değilsiniz adetinizin gecikmesinin başka nedenleri olabilir. Adetinize iki gün kala kan testi yaptırmışsınız ve zaten negatif çıkmış kesinlikle hamilelik yok bilginiz olsun. Adet olacaksınız muhtemelen.
çok teşekkür ederim,size güvenip yaptırmayacam bi daha test ve bi daha araştırmadan rahat rahat uyuyacam

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.SİZE GÜVENİP Bİ DAHA TEST YAPMAYACAM,RAHAT RAHAT UYUYACAM,BEKARETİMİN BOZULMADAN GEBE KALMA KORKUSU YAŞIYODUM,ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Rahat olun lütfen ve bu tür durumlarda dikkatli davranın madem beraketiniz duruyor bu tür ilişkilerde çok fazla şüphe duyarsanız ertesi gün hapı alın kullanın. Ama hamile asla değilsiniz bu şekilde hamilelik zaten olmaz kaldı ki bhcg testi de yaptırmışsınız hiç sıkıntı yok sevgiler.

Rahat olun lütfen ve bu tür durumlarda dikkatli davranın madem beraketiniz duruyor bu tür ilişkilerde çok fazla şüphe duyarsanız ertesi gün hapı alın kullanın. Ama hamile asla değilsiniz bu şekilde hamilelik zaten olmaz kaldı ki bhcg testi de yaptırmışsınız hiç sıkıntı yok sevgiler.
ertesi gün hapınıda araştırırken gördüm ama çok tehlikeli olduğunu adetin geciktirdiğini yazıyodular,gecikirse daha çok şüphem artar onun korkusunu taşıyamam diye,bi an önce olmayı bekledim ,olmayınca korkyum kaltım test yaptım.bu defada adetten bi hafta sonra yapın diye yorumlar gördüm,yoksa test doğru sonuç vermez yorumunu görünce tekrar korktum.cvbınız beni rahatlattı.ilişkiden 11 gün sonra yaptım testi,adet zamanından önce yada sonra yaptırmam yada geç döllenme gibi sıkıntılarla karşılaşmam değil mi:(

pardon ilişkiden 11 gün sonra yazmışım ama 13 gün sonra olacaktı.

Geç döllenme vs diye bişey yok yumurtalarınız olgunlaşmışsa ve şartlar yerinde ise hamile kalırsınız hep adet olduğunuz tarih ne ise ona bakacaksınız test te yapmışsınız hiç sıfır sıkıntı hamileliğiniz yok rahat olun.

Geri